Všichni říkají: Miluji tě

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Romantický / Muzikál

USA, 1996, 101 min

Muzikály mám celkem ráda, ale od tohoto jsem čekala něco víc. Možná mě zarazilo, že ač se v průběhu filmu stala spousta věcí, které by mohly pohnout dějem, začátek se od konce příliš nelišil. Písně mě nezaujaly a jediné, co mě trochu udržovalo v nadšení bylo herecké obsazení. Jinak jsem měla z filmu spíše rozpačité pocity...(30.8.2010)

• venison

Woodyho Allena buď milujete nebo nenávidíte.. Já jsem bohužel asi ten druhý případ.. Film "Všichni říkají: Miluji tě" mě málem unudil k smrti a zpívané pasáže jsem sotva rozdejchala.. "Půlnoc v Paříži" a "Match Point - Hra osudu" mě nadchly, ale o zbytku tvorby se to zatím říct moc nedá :-( Celkový dojem nespravilo ani famózní herecké obsazení :-((16.12.2013)

"Nevideli jsme se pri joggingu?" "Jo, ja jsem ten s infarktem." "Vy zijete! Mela jsem starosti." "Nic to nebylo, v hotelu mi spravce naolejoval pacemaker." :-)) Allen v 90. letech experimentuje a po krimikomedii a gangsterce natocil...wtf muzikal! :) No hned na zacatek musim rict, ze to bylo misty zvlastni. Ne vylozene spatne....ale asi jakoby se Klicko snazil fusovat do baletu :) Proste mi pisnickova cisla prisla jak nejake playbacky - ovsem pokud to vazne zpivaji oni, klobouk dolu. Jako celek je to ale slusne a ma to ty spravne Woodyho forky. Je to oda na strasti a radosti lasky, takovy majovy film bych rekl. A jenom tech hercu - at uz tehdy slavnych nebo se teprv prosazujicich. Hvezdy 90. let jako J. Roberts, G. Hawn, D. Barrymore. Ale i mladicka N. Portman, E. Norton a dalsi. Pribehem provazi Djuna (Lyonneova), dcera Goldie a Allena ve filmu. Ti jsou ovsem rozvedeni, a tak cela squadra zijici v luxusnim penthousu v NYC i se svou nemeckou sluzkou pripomina serial "Krok za krokem". Dej se tentokrat z velke casti odehrava i v Benatkach a Parizi, coz pusobi opravdu romanticky. Jen mi pri zamysleni na konci filmu porad vrtalo hlavou, jak muzou byt dve Aldovy filmove dcery z prvniho manzelstvi (Portmanova. Hoffmannova) mladsi nez dcera z aktualniho svazku s Hawnovou (Barrymorova). No - cert to vem, v lasce je asi mozne vsechno :) anebo jsem to spatne pochopil, nevim :)(15.2.2014)

Hmm, Woody hraje ve filmu... Já nevím, bylo to takové zvláštní, mělo to něco z komedie, něco z romantiky, o dost víc z muzikálu, ale celkově mi to připadalo takové nijaké, místy utahané, místy tak rozhádané, že z toho šla hlava kolem, chyběla tomu nějaká výraznější dějová linka, konec mi přišel takovej žádnej. Jednou asi stačilo. Dám 3*, ale s odřenýma ušima. Teda hvězdičkama. Snad jedinou výraznější zajímavostí tohohle filmu pro mě bylo vidět Julii Roberts snad poprvé z asi 25 viděných filmů s ní zpívat. Když teda nepočítám to kvílení ve vaně v Pretty Woman:)(12.7.2015)

On to prostě jinak nejde. Co musím uznat, že se na film celou dobu hezky koukalo...ale to je asi tak všechno. Až na profesionální zpeváky žádný z herců ze sebe nevydal tolik, aby to za něco stálo (bohužel ani můj oblíbenec Eddie Norton - ale ten má spoustu jiných předností :). Woody Allen je dozajista můj nejoblíbenější režisér, ale i mistr tesař se někdy utne. Musím souhlasit s tím, že on je prostě na jiný typ filmů...hodně mi v EVERYONE SAYS I LOVE YOU chyběl ten Woodyho krásný, nakažlivý, anglicky se tvářící a inteligentní humor...(28.2.2008)

• - Goldie Hawn byla přinucena zpívat o něco hůř, než dokáže, protože byl její hlas na průměrného zpěváka příliš dobrý. (D3VIL)

• - Scény s Liv Tyler a Tracey Ullman byly vystřihnuty pro zkrácení filmu. (D3VIL)

• - Teprve druhý film od filmu Láska a Smrt, který natočil Woody Allen mimo New York. (Pumiiix)