Všichni se chtějí zamilovat, jenže se to jaksi nedaří. Nejblíže byl spisovatel Joe, který na prázdninách v Benátkách potkal úžasnou Von. Díky své dceři z prvního manželství DJ, která znala Voninu terapeutku a ochotně svému otci radila, jim to moc klapalo. Joe byl ale až příliš dokonalý. Zato DJ se zamilovává prakticky na počkání - gondoliér, mladík na letišti, kdo by to počítal. Její nevlastní sestra Skylar zase nejdřív spolkla zásnubní prsten a o pár dnů později ji okouzlil propuštěný trestanec. Když před ní vykradl obchod, bylo po lásce. Ale to zdaleka není všechno, vás v této báječné komedii čeká. Až se na konci filmu vysíleni smíchem seberete z podlahy, napadne vás, jestli se geniální autor Woody Allen už konečně úplně nezbláznil. (Bonton Home Video)

Matty

„Moje znalosti o umění začínají Kirkem Douglasem a končí van Goghem.“ Hudebně-psychoanalytická komedie tak lehká, že může bezstarostně ignorovat zákony gravitace. Je poznat, že Woody si natáčení hravého filmu s tanci a zpěvy náramně užíval - splnil si jím dlouho nerealizovatelné přání. Vyšší rozpočet přinesl slušné triky a možnost navštívit v rámci natáčení nejromantičtější místa Evropy. Obdivuhodné je množství zúčastněných stávajících (Hawn, Roberts) či budoucích (Portman, Norton) hvězd, které se teprve po podepsání kontraktu dozvěděly o nutnosti zpívat. Tento švindl ze strany režiséra přidal filmu na živosti, herci opravdu působí jako obyčejní lidé, kteří si čas od času, čistě pro radost, nějakou zanotují (přezpívána musela být pouze Drew Barrymore). Radost jejich radost sledovat, druhou porcí téhož nepohrdnu. Kdyby jen pro oslizlou noblesu, s jakou Tim Roth vystřihnul kriminálně činného živla a pro závěrečný tanec tanců na břehu Seiny. Po skončení jsem chtěl tančit taky. 85% Zajímavý komentář: Vitason ()

Cival

Když milujete muzikály a obdivujete Edwarda Nortona nemůžete být zklamáni. A pokud máte navíc rádi Woodyho styl a drsňáctví Tima Rotha, budete velmi spokojeni. ()

gouryella

Netradicni film Allena, ktery ovsem jasne naznacil, ze by se mel spise drzet svych osvedcenych postupu. Nemastny, neslany ”muzikal”. ()

Pohrobek

Jako muzikál trochu podivné i přes originální, cynické nebožtíkovské číslo. Jako allenowština možná poněkud přibržděné, což nemusí být pro každého na škodu. A hlavně jeden z mála filmů Julie Roberts, jenž si může nárokovat jakékoli umělecké kvality. ()

B!shop

Muzikalu od Woodyho sem zrovna dvakrat neveril, jenze nastesti to je cely pojaty trochu jinak, takze to je ve vysledku fajn. A co si budem povidat, ve filmu je strasny mnozstvi postav, ktery furt nekoho milujou a resi vztahy a je to cely takovy silene preslazeny, ze jinou formou nez muzikalovou by to bylo k nevydrzeni. Nicmene furt se tady nezpiva, takze obcas dojde i na Woodyho paradni dialogy a kdyz uz dojde na nakou pisnicku, tak to nepusobi nejak nucene, ale takovim tim stylem, ze si clovek rekne, jo sem se ta pisnicka hodila. A navic si to Woody pojistil extra hvezdnym obsazenim, z kteryho me nejvic potesil Alda, kerej dokonce zazpiva, Portman, i kdyz tu je jen tak v pozadi, Goldie Hawn v trochu odlisny roli nez nejaky blaznivky, drsnackej hlaskujici Roth se kterym je spojena asi nejlepsi scena filmu a Julia Roberts, ale ta jen diky tomu, ze vetsinu casu je s ni Woody a snazi se ji sbalit, coz sou asi nejvtipnejsi sceny z filmu. A navic zazpiva i Woody. Celkove prijemnej muzikal, ale precejen az trochu moc romantickej, kterej se navic misty lehce tahne a potreboval by drobet zesviznit. ()

Oskar

Snad nejneobvyklejší, sebeparodický, muzikál, jaký byl kdy natočen. Zaujme mimo jiné možná nejvyšší frekvencí výskytu hvězd ve filmografii Woodyho Allena. ()

Boss321

Když jsem si přečetl režie Woody Allen a žánr muzikál, tak jsem se trochu zhrozil, protože jsem si to nedovedl moc dobře představit. Po shlédnutí, ale říkám, že Woody to zvládl skvěle. Moc se mi líbí jakým milým a upřímným způsobem je příběh vyprávěn. Hudba není to nejlepší co jsem v muzikálech slyšel, ale rozhodně neurazí. Určitě Woodyho film s největším počtem hvězd. Mě se nejvíce líbil Edward Norton (ten špatně zahrát ani neumí), ale pozadu nezůstali ani Drew Barrymore, Alan Alda, Julia Roberts či samotný Woody Allen. Příjemně strávená hodina a půl...... ()

xxmartinxx

Chronologicky první Allenovka, u níž mám pocit, že je jen do počtu, aby Woody ten rok něco natočil. Muzikálové doplňky zcela zbytečné a protahující plytký děj, jediná pěkná scéna je závěrečný tanec na břehu Seiny. Velmi nedostatečné, i když ne vyloženě "špatné". ()

Sarkastic

„A co Carol? Jak se jmenovala dál?“ – „Carol byla básnířkou a členkou Mensy.“ – „Byla závislá na heroinu.“ – „Jo, ale já si myslel, že to byl insulin!“ Woody a muzikál? Můj oblíbenec to samozřejmě pojal velmi po svém, nutno však dodat, že k mé celkové spokojenosti. Hudba byla moc fajn, vyloženě civilní zpěv všech zúčastněných bych viděl spíš jako plus a často hodně úsměvná muzikálová čísla (která přicházela vcelku nečekaně) byla parádní. Od zpívajícího žebráka či arabského taxikáře přes vymazlenou choreografii v klenotnictví (stepování přes švihadlo!), nemocnici, pohřebním ústavu (pravděpodobně nejoriginálnější část filmu, k tomu s nejchytlavější písničkou) až po taneční číslo na nábřeží. Woody a spol. (opravdu příjemné herecké obsazení, navíc krom vrchního neurotika také Edward a Natálka) vzdávají hold, parodují („levitování“, falešný step, zpívá a tancuje každý) a navrch si dělají srandu z filmu samotného (přičemž upozorňují i na svoji uvědomělost). Jediné, co považuju na Allenově počinu za slabší, je menší frekvence opravdu kvalitních hlášek či scén k záchvatům smíchu (ala sledování rentgenových snímků či Woodyho foukání mezi lopatky). Po většinu času se sice člověk baví, ale spíš se jen tak lehce usmívá, než že by se zrovna za břicho popadal. Nicméně, téhle příjemné záležitosti ty solidní 4* rád dám a kvituju, že si Allen troufl i na žánr, ve kterém si ho normálně člověk jen těžko umí představit. „Neviděl jsi signály? Musela přece něco dávat najevo.“ – „Myslíš, že jsem idiot? Jaký signály? Jeho fotka v jejím prádelníku? Nebo vyslovení jeho jména, když měla zrovna vyvrcholení?“ – „Tohle nemyslím.“ – „No, tohle se ale právě stalo. Jen jsem si to nějak nedal dohromady.“ ()

TeeAge

|| Scenár: Woody Allen | Hudba: Dick Hyman | Distribúcia: Miramax Films | Rozpočet: 20 miliónov $ | Tržby: 34,633,353 $ || Woody Allen napísal vtipný scenár, kde si aj zahral hlavného predstavitela, zámerne krčovito sa chovajúceho starého mládenca, v ktorom túžba po vášni ešte z ďaleka nevyhasla. To isté sa dá povedať i o Woodym v reále v roku 2014. Dúfam, že mu tá životná vášeň vydrží ešte dobrých pár rokov :) Edward Norton a Tim Roth sú pre mňa z uhlu pohľadu hereckého čerešňou na torte. Norton spevácky skôr priemerne ;) 78% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

Madison

Woody Allen je môjho srdca šampión a dokazuje mi to skoro každým jedným filmom. V tomto muzikále si na chvíľku odskočil od štipľavej satiry (aj keď sa jej nie úplne vyhol) a dal priestor hollywoodskej melanchólii zo starých muzikálnych klenotov, čo sa odzrkadľuje v každej romantickej scéne medzi Edwardom a Drew, Woodym a Juliou a zároveň ju perfektne vyhrocuje rodinnými problémami - hašterenie otca so synom o tom, kto je republikán a kto demokrat, bolo priam skvostné! - akoby vystrihnutými zo súčasného života. Táto snímka je plná lásky, plná porozumenia a dobrosrdečnosti a hoci Woody zase tápal v umení a filozofii, hľadal princípy, zákonitosti, príčiny, následky, dôvody,.............. jeho nezvyklý cit pre dojemnú atmosféru ma do týchto rôznorodých rodinných príbehov úplne ponoril. ()

viperblade

Kdyby mi někdo před tímto snímkem řekl, že Woody Allen natočil muzikál, ve kterém má románek s Julií Roberts a že to vůbec nevypadá nevěrohodně, tak bych mu nevěřil. Nicméně po zhlédnutí Everyone Says I Love You musím uznat, že bych se mýlil. Tohle je totiž skvělý film, který se ani na malý moment nebere vážně, který je napěchovaný pozitivní náladou (což je u Woodyho hodně nezvyklé) a hlavně je to film, který nikdy nesklouzne ke kýči. A já si ho užíval každičkým momentem. Navíc všichni herci hráli/zpívali senzačně, nejen již zmíněná Roberts, ale i mladá Natálka či Alan Alda. Navíc mě potěšila Goldie Hawn, kterou jsem už hodně dlouho nikde neviděl. Abych to nějak uzavřel, tohle je jeden z nejhvězdnějších a zároveň i nejlepších filmů Woodyho Allena. 100 %. ()

castor

Beru to tak, že jsem měl lehce mezeru, kterou jsem zaplnil. Nicméně (a bohužel) jsem o nic moc nepřišel. Tenhle Allen je sice trochu jiný, protože jeho postavy hodnotí své osudy i tancem a zpěvem. Jinak tu máme opět New York, opět vztahy a problémy s láskou. Týkají se jedné velké rodiny, kde zejména dcery zkoumají, jak si najít toho správného partnera. Vše sleduje bývalý manžel a autor brakové literatury Woody Allen, který žije v Paříži, aby mohl mít ten svůj New York ještě raději. Opět je to hořké, znovu skeptické, cynické a odlehčené. Je to trochu žánrový chaos s velmi dobrými herci, který ovšem úplně nemyslí na tempo. Ano, těch 100 minut mi zdaleka neuteklo tak svižně, jako jiné mistrovy kousky. To se ale někdy prostě stává. ()

troufalka

Woody Allenovi se povedlo, že jsem měla nějakých 90 minut dojem, že je New York krásné romantické město. Bavila jsem se takříkajíc proti své vůli. ()

cheyene

Když už nic, tak aspoň herecké výkony, hudba a prostředí. Na komedii to nebylo vtipné, na muzikál nic moc písničky a na romantický film žádný zázrak. ()