Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Talla Atwaterová je mladá, nezkušená reportérka, která si příliš nevěří. Po několika marných pokusech jde konečně na pohovor do televize. Je přijata do televizní stanice v Miami a zaučuje ji zkušený reportér Warren Justice. Je k ní tvrdý a nekompromisní, ona touží vyniknout, a tak jeho ústrky snáší. Nejdříve pracuje jako asistentka, když se konečně objeví před kamerou, neobejde se to bez trapasů. Warren, kterému vlastní kariéra nevyšla podle jeho představ, chce, aby ona uspěla tam, kde on selhal. Pod jeho vedením se z ní stane populární televizní reportérka. Při vzájemné spolupráci mezi nimi vznikne hluboký a intenzivní vztah. Talla si zachovává své zásady a sláva jí nezkazí charakter, do jejich vztahu však zasáhne osud. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (47)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Kolik takto zázračných vzestupů filmově urychlených jsem jen už viděli... Tohle ale bylo už trochu za hranou, velký boss RR měl nějak moc volného času věnovat se nové asistentce. Jenomže jeho osud vytáhl film o dobrých patnáct čísel do plusu, aspoň tedy u fanynek. Skvělý dabing Pavla Soukupa! Pro studenty mediálních vztahů a žurnalistiky docela přínosný film, tedy aspoň v době svého vzniku, protože to všechno už sem bohužel taky přišlo. ()

Madison 

všechny recenze uživatele

Nenáročná zmes romantickej drámy a mierneho náznaku komediálnych fragmentov zaručene spríjemnia poobedňajšie chvíle. Možno je to iba zbytočne natiahnuté a ku koncu trošku zdĺhavé, ale inak ústredným postavám Redfordovi a Pfeifferovej to pristane, hoci mne osobne kultovú dvojku Geera a Robertsovú nenahradia :) Ak si odmyslíte skutočnosť, že je to len jeden z miliónov klišoidných filmov, celkom sa pri tom odreagujete a po dopozeraní vo vás až na záverečnú "vynútenú" scénu táto snímka nezanechá nijaké trvalé dôsledky. ()

Reklama

genetique 

všechny recenze uživatele

Veľmi sľubná trpká romantika. Prvú hodinku mal film dokonca aj slabý nábeh na štyri hviezdičky, no čím ďalej som ho pozeral, tým ďalej chápem výsledným percentám. Spočítal som totiž dokopy asi tri miesta, v ktorých mohli film strihnúť bez toho, že by to celé zbytočne preťahovali a naťahovali diváka o trpezlivosť. Prekvapivo to však nie je uplakané ani nič podobné. Trošku reality, trošku sentimentu a pohoda je na svete. 60%. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Televizní zpravodajství je vděčné téma, ale tohle není tak dobré jako třeba Vysíláme zprávy. Pohled je tu omezen pouze na milostnou romanci Michelle Pfeiffer a Roberta Redforda. A když po třech čtvrtinách snímku najednou přišla Michellina dramatická reportáž z vězeňské vzpoury a Robertova cesta do Panamy, chvíli jsem se divil, že sleduji pořád ten samý film. Výsledný pocit je, že tu bylo nakousnuto ledacos, ale prakticky nic nebylo dotaženo k uspokojivému konci. ()

petaspur 

všechny recenze uživatele

Sallyanne Atwaterová měla svou krásu, nekonečnou energii a touhu stát se slavnou. Na cestě za svým cílem roznášela kávu, zvedala telefony, hlásila v pláštěnce a megabrýlích počasí - až si ji vzal pod svá křídla zkušený bard televizního vysílání Warren Justice. Přejmenoval ji na Tally, do ruky jí vrazil mikrofón a do hlavy větší než malé množství rad na téma, jak se stát slavnou reportérkou. Vztah mezi nimi je nevyhnutelný, ale jeho půdorys založený na vztahu učitel - žákyně rychle dostává první trhliny. ()

Galerie (38)

Zajímavosti (5)

  • Přestože John Gregory Dunne a Joan Didion pracovali na scénáři osm let, některé detaily ze soukromého života Jessici Savitch jsou sporné. (Terva)
  • Stockard Channing, představitelka Marcii McGrath, vyhrála cenu Blockbuster Entertainment za nejoblíbenější herečku ve vedlejší roli. (Terva)
  • Píseň "Because You Loved Me", kterou napsal Diane Warren a nazpívala Céline Dion, získala cenu Grammy za nejlepší píseň napsanou pro film nebo televizi. (Terva)

Reklama

Reklama