Milenec z vesmíru

• Jižní Korea Byeoleseo on geudae (více)

Epizody(21)

Mimozemšťan, který přišel na zemi před 400 lety, má možnost vrátit se na rodnou planetu, ale když se seznámí se slavnou herečkou, domů se mu nechce. (Netflix)

Recenze uživatele Pedross800 k tomuto seriálu (1)

Milenec z vesmíru (2013)

Sassy girl ve své životní roli! Jakákoliv slova nedokážou dostatečně popsat, vystihnout jak úžasný herecký koncert tu rozehrála, to se prostě musí vidět!!! Skoro se mi chce napsat, že Ji Hyeon Jeon tady dosáhla na úroveň "Božské" Ye-jin...... Chvíli je to ta nejpřesvědčivější megastar s hvězdnými manýry, chvíli bláznivé třeštidlo, tu pak citlivé děvče plné emocí, radosti a smutku a tak bych mohl pokračovat dál a dál.....a to její legendární "zabiju Tě" Tohle je jediná ženská na planetě od který bych se nechal dobrovolně terorizovat :))) Ale abych nezůstal jen u ní, úžasných věcí je tu spousta. Skvělý scénář, který dává nahlédnout do filmového a seriálového světa a všech různých intrik, zastupujících agentur, bojů mezi herečkami. Fantastický E.T. mimozemštan. Dokonalé prolínání s dějem odehrávajícím se v daleké minulosti. Nezapomenutelné komentáře hlavního hrdiny, skvělé záporné postavy, humorné scénky, při kterých se smíchem válíte pod stolem, dojemné u kterých cítíte vlhko v očích a závěr, který to naštěstí nezabije. Prostě dokonalost a mě už ted moc mrzí, že už to mám za sebou. Jo a nemohu opomenout skvostné titule, hlášky tipu "nedělej Zagorku"...."copak jsem Rumburak"...."mluv česky"...."vypadáš jak Křemílek" atd. no tak Ty mě taky dostávaly do kolen :) ()