• Baži
  ***

  Teď to opakovali na Telce a nebylo to úplně nevtipné, musím říct. Šílené je to playbackové hraní kapel, to nechápu, jak do toho nějaký slušný hudebník mohl vůbec jít. To je k zblití. Ale Novotný je dobrej.(1.1.2014)

 • krpik
  ****

  Ještě bych to našel na vhsce a určitě bych se nasmal.Pravda nic není dokonalé ale bavili jsme se a zpívali při silvestru a dneska jenom zázmamy s koncertu a trapné silvestrovské seriály.Jo mělo to něco do sebe(24.11.2014)

 • Kokutek
  odpad!

  Humus televizní zábavy.(3.12.2017)

 • Mark1983
  **

  Po pravdě řečeno, Nova a další televize stále sázejí na retro televizní zábavy, jenž má silvestrovský podtext, ač odmítají točit nové zábavné silvestrovské programy a vymýšlejí jen, což akcentuji, NANEJVÝŠ hudební soutěže ve stylu Superstar, Tvoje tvář má známý hlas a podobně. Ať si tvrdí každý, co chce, tehdejší televizní společnosti dokázali tehdejší své diváky imponovat. Upoutat. Však většina současných pořadů nestojí za nic, i když ještě před dvaceti lety po pádu komunismu se ještě snažili, ale s postupem času to šlo do kopru.(1.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace