A Muddy Road (S01E03) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 50 min

 • Necrotongue
  *****

  Příběh zmrzlého muže otevřel třetí epizodu, a přestože nebyl ani tento díl zrovna nabitý akcí, seriál mě baví stále více, užívám si i tu spoustu debat, které se tu neustále vedou. Jen mě mrzí, že Malvo už neprovádí nic netušícím obyvatelům ty své malé zákeřnosti. K dříve jmenovaným hereckým výkonům musím přiřadit i ten, který předvádí Colin Hanks.(16.2.2018)

 • Pilda17
  ****

  Seriál začíná vyjasňovat určité souvislosti. Policistka je blíž a blíž, přesto je tempo velmi pomalé.(2.7.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Zatím se mi seriál neskutečně líbí. A "zatím" je Fargo neskutečně kvalitní. Řemeslně dokonalé. Už se nemůžu dočkat toho, jak se vše vyvine, a kam až se bude chtít gradace vyšplhat...(15.1.2017)

 • kocik1

  Městem chodí Mikuláš....., pardon "pastor".... a vraždí.:-)(3.8.2016)

 • 0verseer
  ****

  "A Zombie kit... shotgun, machete, some Bactine. It's a side business. I make up these knapsacks for the Zombie Apocalypse. You know... in case the dead come back to life and world gets all "dog-eat-dog." "It's already "dog-eat-dog," friend. Not sure what worse a bunch of zombies could do." Malvo rozohráva svoju vlastnú hru, policajtka pomaly a isto začína odhaľovať jeho spojitosť so všetkými vraždami a okolo Lestera začínajú krúžiť chlapíci z Farga. K dokonalosti chýbal aj tentokrát len výraznejší prvok prekvapenia či akcie.(2.3.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace