The Heap (S01E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 54 min

Ačkoli nerad, musím k tomuto dílu dát nízké hodnocení. Děj mi přijde nudný, a to opravdu nejvíc z celý série. Minulé 2 díly byly za plný počet, a tento stojí opravdu jenom za průměr. Je ale zajímavý, jak se zde děj posunul o rok a řekl bych, že poslední 2 epizody budou hodně akční. Doufám v to.(28.8.2017)

Minulý díl vše zavřel, ač i třeba nefér. V tomto díle je cítit určité napětí, ale nic výrazného se nestane.(9.7.2017)

Po předchozí skvělé epizodě přišlo mírné zklamání nad tím, že se opět vrátilo pomalé tempo a nedošlo prakticky k žádnému vývoji, pokud nepočítám titulek: "o rok později", a rodinné změny některých postav. Příběh tentokrát jaksi stagnoval, ale pevně věřím ve velké zlepšení.(17.2.2018)

Jak už jsem jednou podotkl: Nemůžu uvěřit že seriál je natočen podle skutečných událostí (KAPPA :) samozřejmě že není) Opět vynikající epizoda. Vše znovu skvěle provedené: hudba, herci, atmosféra... I když se zdá že je vše v pořádku, cítím že brzy opět něco zvrtne... Život prostě není jako v bavlnce.(16.1.2017)