A Fox, a Rabbit, and a Cabbage (S01E09) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 51 min

Po oddechovém osmém dílu přišla brutální akcí nabitá devátá epizoda s naprosto strhujícím dějem a jako bonus přidal Lorne Malvo jednu ze svých zdánlivě neškodných záludností. Zdá se, že Lester svým chladnokrevným rozhodnutím v závěru dokončil svůj přerod v odporné monstrum. Vývoj postavy Martina Freemana patří k tomu nejlepšímu, co jsem v seriálové tvorbě viděl.(17.2.2018)

Nepochopím, proč byla předešlá epizoda úplně uspávací, a tahle plná energie. Asi to scénárista dělá schválně, jinak si to opravdu neumím vysvětlit. "Lester, is this what you want?" - Malvo je zpět. Lester se zase ukázal jako šmejd co myslí jenom na sebe, a proto udělal to, co se stalo na konci dílu. Jsem zvědavý na poslední epizoda. Opravdu jsem zvědavý..(28.8.2017)

Z Lestera se stal neskutečně vychytralej "zmrd", což dokazuje to, co udělal na konci dílu. Vypočítavost, předvídavost a inteligence mu rozhodně nechybí. Billy Bob Thornton a Martin Freeman se do svých rolí hodí úplně neskutečně. Perfektní. Lester, is this what you want? Jediný mindfuck, co jsem tak nějak nepochopil, je to, jak se Lester zachoval v tom výtahu... tím si udělal mocného nepřítele, ale asi ho nebaví poklidný život, jako vedl poslední rok a já jsem moc rád, že tomu tak je.(23.6.2017)

Tak a je to... Epizoda která byla ze začátku, nechci říct "nudná", spíš volnější, dostala nečekaný spád a nabrala neskutečně velké tempo a grády - k závěru epizody nelze nic dodat. Herecké výkony B.B. Thortona a Martina Freemana byly opět na oskarové úrovni. A jak jsem už řekl, tahle epizoda byla trochu volnější, myslím že to byla taková malá předehra k bombastické finální epizodě, kde si Lester s Lornem vyřídí svoje účty. Paráda... "Lester, is this what you want?"(16.1.2017)

• kocik1

Lester se cítí jako velký býk s velkým pérem, jenže co naplat, vůl zůstane vždycky jenom volem a malý hajzlík se stane maximálně tak větším hajzlem. :-)(11.8.2016)