Morton's Fork (S01E10) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2014, 1 h 4 min

 • Hatred
  **

  SPOILERY! Tohle že bylo povedené zakončení? Nelogičnost střídá nelogičnost, pošťák potká vlká náhodou zrovna u Malvovy chaty, která je opět náhodou otevřená, pak zastřelí neozbrojeného člověka a ještě za to dostane vyznamenání - tomu snad nemůže věřit nikdo trochu soudný, fakt bylo potřeba ten závěr takhle zprasit?(28.9.2018)

 • Pilda17
  ****

  Napsal bych epický závěr, ale až tak epický nebyl. Řekněme solidní zakončení první série.(9.7.2017)

 • K1NGSLAYER
  *****

  !!!POZOR - SPOILER!!! Nečekal bych, že finále dopadne takhle. Ale bylo to jasný. Věděl jsem, že Malvo s tou nohou nedojde daleko. Tak se i stalo a Malva zastřelil bývalý policista, kterému Malvo vyhrožoval. Lestera za jeho činy potkala karma. DANGER - Thin ice zakončilo život podvodníka Lestera Nygaarda. Opravdu jsem takový konec nečekal, ale poté co si policistka Molly pustila kazetu od Malva, tak jsem nepředpokládal že by Lester přežil nebo neskončil ve vězení.(29.8.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Chladné jako krev, rudé jako sníh... těmito slovy by se dal popsat celý seriál Fargo - děj je krvavý a mrazivě napínavý. A dočkali jsem se vyvrcholení děje. A v tom nejlepším. Finále první série má neskutečné grády... více vědět netřeba. R.I.P. Lorne Malvo, byl jsi tím nejlepším zabijákem v historii televizní tvorby, zahrán tím nejlepším možným hercem: Billy Bobem Thortonem. A Lestere, ty jsi dostal co sis zasloužil. Nelze více co dodat.... A jaké poučení by jste si měli od tohoto skvostu odnést? Pokud jste na tenkém ledě, buďte velmi opatrní. Finále jak má být. 6/5 ... Masterpiece.(16.1.2017)

 • eMSiKi
  ***

  Obsahuje spoilery! Jako finále musím uznat, že se podařilo, ovšem ne tak jak bych čekal. Pošťák zabije člověka (vraha) a namísto, aby byl obviněn z vraždy, tak dostane ještě vyznamenání. Tohle by asi v reálném životě neprošlo a protože se ohánějí, že je seriál natočen podle skutečné události, což vlastně ani není, jak jsem se dočetl, tak jsem z toho velmi v rozpacích a nedá mi to a musím dát nižší hodnocení. Celou dobu si seriál zachovával skvělou atmosféru, kterou zničilo posledních deset minut. Přes tohle u mě, jak se říká, vlak nejede a hodnocení dílu skončilo, jak skončilo. Takovou nechuť to ve mě vzbudilo, že druhou sérii, ačkoliv nebude úplně navazovat na první, odsunu na dobu neurčitou.(28.3.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace