Before the Law (S02E02) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 1 h 2 min

 • K1NGSLAYER
  *****

  Nevím co říct. Tahle série mě neskutečně baví, a i když tady není Malvo, tak se mi to líbí opravdu na 100%. Ta scéna s šerifem při kontrole byla hodně napínavá, pak ta scéna v řeznictví. Celé to na mě působí zcela originálně, a málokterý film/seriál se může rovnat s Fargem. Jsem zvědavý co bude dál. Tohle je opravdu bomba!(2.9.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Tempo druhé epizody bylo výrazně pomalejší, a přestože atmosféra z prvního dílu zůstala, akce se prakticky vytratila a příběh osvěžuje pouze přítomnost Mika Milligana et consortes a úklid, který tak důsledně provádí Ed Blumquist. Po shlédnutí tohoto dílu jsem se rozhodl, že si budu mleté maso připravovat pouze sám, abych měl jistotu, co se týká použitých surovin.(22.2.2018)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Zajimave se nam to rozjizdi, jen doufam, ze naznacovane sci-fi prvky nevysumi do ztracena. Bratri Kitchenove zatim vypadaji jako prototypy tichych a divnych zabijaku, co jsou v kazdem druhem serialu. Tak snad dostanou vetsi prostor neco ukazat. Co mi trosku vadilo u prvniho dilu, se zde opakuje: cela etuda s useknutymi prsty nedava zadny smysl a ocividne tu je jen pro nejake to zaverecne napeti.(5.3.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Opět je zde mnoho dějových linek, které jsou pěkné na pohled, ze všeho mě ale nejvíc zajímá dějová linka Peggy a Eda. Scéna kdy Ed mašíruje v řeznictví toho zabijáka neměla chybu. Opět skvělá epizoda.(17.1.2017)

 • kocik1
  **

  Kdyby hloupost nadnášela, odehrává se celé Fargo někde vysoko v oblacích. A já si pořád nejsem jistá, jestli té hlouposti na mě není přece jenom trochu příliš....(17.8.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace