Fear and Trembling (S02E04) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 52 min

 • SpaceOdyseus
  *****

  Fargo v tempu nepolevuje ani v pulce serie. Indianovo vysetrovani nepostrada napeti, zle postavy pousti hruzu, hodne postavy jsou sympaticke a neutralni postavy jsou zajimave. Proste skvela scenaristicka prace. Btw. tenhle serial ma docela dost vyznamnych pohledu ze spomalene projizdejicich aut.(7.3.2016)

 • Heisenberg_
  *****

  Miluji, když má nějaký seriál takovou hustou a skvěle provedenou atmosféru, která je přímo hmatatelná. Tento seriál jí vůbec nepostrádá, vše skvěle doplňuje soundtrack 70. let. Nejlepší částí epizody bylo určitě vyšetřování indiána Hanzeeho.(18.1.2017)

 • K1NGSLAYER
  *****

  Tento seriál mě prostě nepřestává překvapovat. Líbí se mi jak jsou jednotlivé scény napínavé a opravdu někdy netušíte co se stane. Také si myslím, že se tvůrci snažili udělat z Hanzee Denta (indiána) něco jako Malva. To jeho "vyšetřování" se mi opravdu líbilo, a dokážu si představit co se stane Edovi.(2.9.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Ve čtvrté epizodě silně zhoustla atmosféra, a přestože nešlo zrovna o akční díl, proti těm předchozím se tempo lehce zvýšilo. Pravda, převážně se jen debatovalo, jenomže tentokrát mě dokázaly rozhovory, plány a skryté hrozby zaujmout, takže jsem se dobře bavil.(23.2.2018)

 • Pilda17
  ****

  Kvalitní díl, prozatím nejlepší v této sérii. Postavy zajímavé, atmosféra houstne a i když tempo je jako celý tento seriál pomalejší, tak v tomto díle to ani trochu nevadí. Manželský pár se brzy dozví, s kým si to vlastně začali. Sám šerif jim situaci vysvětlil, ale platné to moc není.(14.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace