Fear and Trembling (S02E04) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 52 min

"Cheech says we're going to the Moon." "You and Cheech?" "No, you moron... America." Zatiaľ suverénne najlepšia časť. Akcia, vyhlásenie vojny, vyšetrovanie indiána, flashback do histórie, ktorý nám ozrejmil, prečo je Dodd Gerhardt taký nekompromisný bastard a uťahovanie slučky okolo manželov Blumquistových, dokázali slušne zabaviť na celých 50 minút.(15.3.2019)

Kvalitní díl, prozatím nejlepší v této sérii. Postavy zajímavé, atmosféra houstne a i když tempo je jako celý tento seriál pomalejší, tak v tomto díle to ani trochu nevadí. Manželský pár se brzy dozví, s kým si to vlastně začali. Sám šerif jim situaci vysvětlil, ale platné to moc není.(14.1.2018)

Ve čtvrté epizodě silně zhoustla atmosféra, a přestože nešlo zrovna o akční díl, proti těm předchozím se tempo lehce zvýšilo. Pravda, převážně se jen debatovalo, jenomže tentokrát mě dokázaly rozhovory, plány a skryté hrozby zaujmout, takže jsem se dobře bavil.(23.2.2018)

"Maybe, when you look at me, you see an old woman, and I am 61. I've borne six children, had three miscarriages. Two of my sons are here today. Two were stillborn. My firstborn, Elron, killed in Korea - gook sniper took off half his head. The point is... don't assume, just because I'm an old woman, that my back is weak and my stomach's not strong. I make this counter because a deal is always better than war. But no mistake - we'll fight to keep what's ours to the last man."(2.7.2019)

Tento seriál mě prostě nepřestává překvapovat. Líbí se mi jak jsou jednotlivé scény napínavé a opravdu někdy netušíte co se stane. Také si myslím, že se tvůrci snažili udělat z Hanzee Denta (indiána) něco jako Malva. To jeho "vyšetřování" se mi opravdu líbilo, a dokážu si představit co se stane Edovi.(2.9.2017)