Fear and Trembling (S02E04) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 52 min

Fargo v tempu nepolevuje ani v pulce serie. Indianovo vysetrovani nepostrada napeti, zle postavy pousti hruzu, hodne postavy jsou sympaticke a neutralni postavy jsou zajimave. Proste skvela scenaristicka prace. Btw. tenhle serial ma docela dost vyznamnych pohledu ze spomalene projizdejicich aut.(7.3.2016)

Miluji, když má nějaký seriál takovou hustou a skvěle provedenou atmosféru, která je přímo hmatatelná. Tento seriál jí vůbec nepostrádá, vše skvěle doplňuje soundtrack 70. let. Nejlepší částí epizody bylo určitě vyšetřování indiána Hanzeeho.(18.1.2017)

Tento seriál mě prostě nepřestává překvapovat. Líbí se mi jak jsou jednotlivé scény napínavé a opravdu někdy netušíte co se stane. Také si myslím, že se tvůrci snažili udělat z Hanzee Denta (indiána) něco jako Malva. To jeho "vyšetřování" se mi opravdu líbilo, a dokážu si představit co se stane Edovi.(2.9.2017)

Ve čtvrté epizodě silně zhoustla atmosféra, a přestože nešlo zrovna o akční díl, proti těm předchozím se tempo lehce zvýšilo. Pravda, převážně se jen debatovalo, jenomže tentokrát mě dokázaly rozhovory, plány a skryté hrozby zaujmout, takže jsem se dobře bavil.(23.2.2018)

Kvalitní díl, prozatím nejlepší v této sérii. Postavy zajímavé, atmosféra houstne a i když tempo je jako celý tento seriál pomalejší, tak v tomto díle to ani trochu nevadí. Manželský pár se brzy dozví, s kým si to vlastně začali. Sám šerif jim situaci vysvětlil, ale platné to moc není.(14.1.2018)