The Gift of the Magi (S02E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 54 min

No vida, pátá epizoda mi přinesla přesně takové Fargo, na jaké jsem se těšil. Naprosto zběsilá a brutální akce tomuto seriálu opravdu sluší a Reaganovo volební turné bylo jen třešničkou na dortu. Atmosféra byla skvělá, napětí se tvůrcům dařilo pěkně stupňovat a akce byla fantastická i díky tomu, jak byla brutalita doplněna černočerným humorem.(23.2.2018)

Tak prvni krvava lazen prisla necekane brzo, neco mi rika, ze neni posledni. K rozmelneni deje v pulce serie, jak byva u vetsiny serialu zvykem, zde rozhodne nedoslo a dej stale padi kupredu.(7.3.2016)

Čekal jsem že se po tolika akčních epizodách tvůrci trochu uklidní a dají nám zase lehce nudnou epizodu. To se ale nestalo! Hned ze začátku se nám naskytla pořádná dávka akční scény a ještě ke konci dílu v řeznictví. Konečně se do toho pořádně zapojila i policie, a teď to bude teprve pořádná kriminálka!(2.9.2017)

Tak teprve teď začala ta pravá jatka, tak teprve teď si může Ed říkat řezník, tak teprve teď přijde to pravý krvavý a mrazivý kriminální drama který jde do tuhýho a jmenuje se Fargo...(19.1.2017)