Rhinoceros (S02E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 49 min

Každou epizodou je 2. série Farga více napínavější a napínavější, a vše skvěle podtrhuje soundtrack a hudba . Zjednodušeně: je to pořád lepší a lepší! A to je sakra dobře. Rodinka Gerhardtových začala konečně jednat. Ed a Peggy jsou tak trochu ve sračkách. A nějak začínám fandit poldům - resp. Louovi a Hankovi, a tak trochu jsem si oblíbil i rudocha Hanzeeho kterej nemá problém někoho odkráglovat. Abych byl nějak přesnější a řekl to hezky česky: tato epizoda se s ničím nesere...KRÁSA.(19.1.2017)

Rodina Gerhardtu presla od silackych slov k cinum driv nez v posledni epizode a to je hodne fajn. Chresteni zbranemi je podano moc hezky a napinave. Tesim se na zbytek.(7.3.2016)

U tohoto seriálu jde jenom málokdy dát méně než 5 hvězdiček. Tahle epizoda byla opět velmi napínavá. Ta scéna na policejní stanici byla prostě famózní! Strašně se mi líbí jak indián hraje "sám za sebe", ale vlastně pro rodinu. Čekám že brzy Eda dostane.(3.9.2017)