Rhinoceros (S02E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 49 min

 • 0verseer
  *****

  "You hear that, Sonny? There's a crisis at the highest level, so who do they call? The best lawyer in town." "Aren't ya the only lawyer in town, Karl?" V tejto fáze musím povedať, že sa mi to začína páčiť ešte viac ako prvá séria. Gerhardtovci sa vydali do mesta a počas ich návštev domu mäsiara Blumquista a miestnej policajnej stanice sa napätie dalo doslova krájať. MVP si za túto epizódu odnáša však jednoznačne advokát Karl Weathers. A mimochodom Dodd dostal konečne trochu na prdel a dokonca od osoby nežnejšieho pohlavia...(16.3.2019)

 • Anderton
  *****

  Tak a máme tu obkľúčenie policajnej stanice, obkľúčenie Edovho domu, miestneho premúdrelého alkoholického právnika, ktorý ťahá doslova celé mestečko z prdele, skrátka všetko sa už poriadne rozbehlo a na to sa ani nemusí nejak extra strielať, napínavé je to aj bez streľby. Ale niežeby sa nestrieľalo aj v tejto epizóde. Všetko je stále prehľadné, nehrozí, že by sa niekto v deji a množstve postáv stratil.(22.5.2020)

 • SpaceOdyseus
  ****

  Rodina Gerhardtu presla od silackych slov k cinum driv nez v posledni epizode a to je hodne fajn. Chresteni zbranemi je podano moc hezky a napinave. Tesim se na zbytek.(7.3.2016)

 • Necrotongue
  *****

  Atmosféra zůstala skvělá i v šesté epizodě, výprava Gerhardtových do města s sebou přinesla zvláštní formu napětí, kdy jsem nebyl schopen odhadnout, jestli někomu ujedou nervy a bude o postavu méně, nebo se všichni ovládnou. Zvláště v případě právníka Karla jsem chápal stav jeho kalhot. Konečně mi došlo, proč tvůrci místy odkazují na UFO, Blumquistovi se totiž při jednání s policisty chovali jako mimozemšťani.(23.2.2018)

 • bart_
  *****

  Každou epizodou je 2. série Farga více napínavější a napínavější, a vše skvěle podtrhuje soundtrack a hudba. Zjednodušeně: je to pořád lepší a lepší! A to je sakra dobře. Rodinka Gerhardtových začala konečně jednat. Ed a Peggy jsou tak trochu ve sračkách. A nějak začínám fandit poldům - resp. Louovi a Hankovi, a tak trochu jsem si oblíbil i rudocha Hanzeeho který nemá problém někoho odkráglovat. Abych byl nějak přesnější a řekl to hezky česky: tato epizoda se s ničím nesere... prostě krása.(19.1.2017)