Rhinoceros (S02E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 49 min

Rodina Gerhardtu presla od silackych slov k cinum driv nez v posledni epizode a to je hodne fajn. Chresteni zbranemi je podano moc hezky a napinave. Tesim se na zbytek.(7.3.2016)

Každou epizodou je 2. série Farga více napínavější a napínavější, a vše skvěle podtrhuje soundtrack a hudba. Zjednodušeně: je to pořád lepší a lepší! A to je sakra dobře. Rodinka Gerhardtových začala konečně jednat. Ed a Peggy jsou tak trochu ve sračkách. A nějak začínám fandit poldům - resp. Louovi a Hankovi, a tak trochu jsem si oblíbil i rudocha Hanzeeho který nemá problém někoho odkráglovat. Abych byl nějak přesnější a řekl to hezky česky: tato epizoda se s ničím nesere... prostě krása.(19.1.2017)

U tohoto seriálu jde jenom málokdy dát méně než 5 hvězdiček. Tahle epizoda byla opět velmi napínavá. Ta scéna na policejní stanici byla prostě famózní! Strašně se mi líbí jak indián hraje "sám za sebe", ale vlastně pro rodinu. Čekám že brzy Eda dostane.(3.9.2017)

Atmosféra zůstala skvělá i v šesté epizodě, výprava Gerhardtových do města s sebou přinesla zvláštní formu napětí, kdy jsem nebyl schopen odhadnout, jestli někomu ujedou nervy a bude o postavu méně, nebo se všichni ovládnou. Zvláště v případě právníka Karla jsem chápal stav jeho kalhot. Konečně mi došlo, proč tvůrci místy odkazují na UFO, Blumquistovi se totiž při jednání s policisty chovali jako mimozemšťani.(23.2.2018)