Loplop (S02E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 1 h 3 min

Nejčernohumornější, nejnapínavější, a vůbec nejlepší epizoda celé 2. série. Vše je zde naprosto dokonalé: přes rudochův výbuch vzteku v hospodě, dialogy mezi Edem, Peggy a Doddem, až po ten nejbrutálnější závěr epizody jaký jsem zatím viděl. Nemůžu se dočkat na to, jak se nakonec vše dosere a potom vyvine a vyřeší. Dejte mi ty kulervoucí grády! 120% hoši.(20.1.2017)

Asi zatim nejlepsi dil. Pridalo se na temnote ale i na cernocernem humoru a to proste Fargu slusi nejvic.(11.3.2016)

Tato epizoda nemá skoro 100% hodnocení jen tak. Je to prostě nejvíc napínavé z celé druhé série Farga. Strašně se mi líbí jak je indián temně nebezpečný. Už to opakuji po několikáté, ale připomíná mi Malva a to ve všem. Jsem zvědavý jak se vyvinou poslední dvě epizody. Tomuto prostě nejde dát méně než 5 hvězdiček.(3.9.2017)

tohle neni jen nejlepsi dil serie, to je nejlepsi dil celeho serialu a mozna je to ten nejlepsi dil ze vsech serialu, co jsem kdy videl...(24.10.2016)

Tvůrcům se opět zadařilo, atmosféra, napětí i akce byly perfektní, ale nejvíc mě pobavil osobnostní vývoj Peggy Blumquist. Přerod v Pozitivní Peggy a její následná práce s nožem mě fakt dostaly, stejně zajímavý, ale mnohem pochmurnější byl myšlenkový přerod Ohanzee Denta. Skvělá epizoda.(24.2.2018)