Loplop (S02E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 1 h 3 min

 • Anderton
  *****

  Zatiaľ najatypickejšia epizóda druhej série. V tomto prípade rovná sa najkomornejšia. Dej sa skoro celý odohráva v chate pri lese a konfrontácia medzi postavami je opäť, ako sa dalo čakať, lahôdková. No a ja som si tie dve "zbytočné" bodnutia aj patrične užil, Dot je totiž najnesympatickejšou postavou celého deja. Za plný počet, ale od zakončenia celej série čakám absolutórium po všetkých stránkach.(23.5.2020)

 • Viktooorka
  *****

  "Co se mu to stalo? - Jen jsem ho učila lekci slušného chování! - Nemůžeš bodat do rukojmích. - Jen jsem ho škrábla! - Pomoc, je šílená!" Výborná epizoda, vtipná ale i napínavá. Peggy a Indián si urvali epizodu pro sebe :o)(26.7.2019)

 • bart_
  *****

  Nejčernohumornější, nejnapínavější, a vůbec nejlepší epizoda celé 2. série. Vše je zde naprosto dokonalé: přes rudochův výbuch vzteku v hospodě, dialogy mezi Edem, Peggy a Doddem, až po ten nejbrutálnější závěr epizody jaký jsem zatím viděl. Nemůžu se dočkat na to, jak se nakonec vše dosere a potom vyvine a vyřeší. Dejte mi ty kulervoucí grády! 120% hoši.(20.1.2017)

 • K1NGSLAYER
  *****

  Tato epizoda nemá skoro 100% hodnocení jen tak. Je to prostě nejvíc napínavé z celé druhé série Farga. Strašně se mi líbí jak je indián temně nebezpečný. Už to opakuji po několikáté, ale připomíná mi Malva a to ve všem. Jsem zvědavý jak se vyvinou poslední dvě epizody. Tomuto prostě nejde dát méně než 5 hvězdiček.(3.9.2017)

 • 0verseer
  *****

  ”I got four daughters, you know. I'm not a bad guy.” “You called me a whore. I heard.” Tentokrát celá epizóda patrila príhodám manželov Blumquistovcom s ich tvrdohlavým zajatcom Doddom a indiánovi Hanzee, ktorý v závere poriadne prekvapil. Niektoré nezrovnalosti z minulej časti boli vďaka malým flasbackom pekne ozrejmené a doplnili tvorcami perfektne vyskladanú mozaiku. Od finále série teda nečakám nič menej ako ďalšie dve zbesilé päťhviezdičkové časti.(18.3.2019)