Loplop (S02E08) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 1 h 3 min

Zatiaľ najatypickejšia epizóda druhej série. V tomto prípade rovná sa najkomornejšia. Dej sa skoro celý odohráva v chate pri lese a konfrontácia medzi postavami je opäť, ako sa dalo čakať, lahôdková. No a ja som si tie dve "zbytočné" bodnutia aj patrične užil, Dot je totiž najnesympatickejšou postavou celého deja. Za plný počet, ale od zakončenia celej série čakám absolutórium po všetkých stránkach.(23.5.2020)

"Co se mu to stalo? - Jen jsem ho učila lekci slušného chování! - Nemůžeš bodat do rukojmích. - Jen jsem ho škrábla! - Pomoc, je šílená!" Výborná epizoda, vtipná ale i napínavá. Peggy a Indián si urvali epizodu pro sebe :o)(26.7.2019)

Nejčernohumornější, nejnapínavější, a vůbec nejlepší epizoda celé 2. série. Vše je zde naprosto dokonalé: přes rudochův výbuch vzteku v hospodě, dialogy mezi Edem, Peggy a Doddem, až po ten nejbrutálnější závěr epizody jaký jsem zatím viděl. Nemůžu se dočkat na to, jak se nakonec vše dosere a potom vyvine a vyřeší. Dejte mi ty kulervoucí grády! 120% hoši.(20.1.2017)

Tato epizoda nemá skoro 100% hodnocení jen tak. Je to prostě nejvíc napínavé z celé druhé série Farga. Strašně se mi líbí jak je indián temně nebezpečný. Už to opakuji po několikáté, ale připomíná mi Malva a to ve všem. Jsem zvědavý jak se vyvinou poslední dvě epizody. Tomuto prostě nejde dát méně než 5 hvězdiček.(3.9.2017)

”I got four daughters, you know. I'm not a bad guy.” “You called me a whore. I heard.” Tentokrát celá epizóda patrila príhodám manželov Blumquistovcom s ich tvrdohlavým zajatcom Doddom a indiánovi Hanzee, ktorý v závere poriadne prekvapil. Niektoré nezrovnalosti z minulej časti boli vďaka malým flasbackom pekne ozrejmené a doplnili tvorcami perfektne vyskladanú mozaiku. Od finále série teda nečakám nič menej ako ďalšie dve zbesilé päťhviezdičkové časti.(18.3.2019)