The Castle (S02E09) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2015, 50 min

!!!SPOILER!!! Takže musím změnit názor po předchozím dílu. TOHLE je nejlepší díl druhé série. Líbí se mi jak to Martin Freeman vypráví. Líbí se mi jak je celá epizoda doplňována skvělou hudbou. Líbí se mi jak je Hanzee (indián) nelítostný. Je mi líto paní Gerhardtové, ale asi to měl Hanzee v plánu. Spíš určitě, poté co zabil Dodda. Ta přestřelka u motelu byla prostě unikátní. Ale jediné co jsem nepochopil bylo to UFO. Pokud v poslední epizodě nebude vysvětlení, tak mi hodně dlouho bude vrtat hlavou, proč tam byla taková scéna.(4.9.2017)

Grandiózní... Až na debilní UFO byla tato epizoda naprostý masakr. Po Loplop nejlepší epizoda 2. série, a možná celého seriálu - napínavé, zároveň humorné, nesporně kvalitně zahrané, vše podtrhující skvělým soundtrackem a hudbou. I když tento díl byl znovu brutální, tak je mi hodně postav líto: např. obchodníka, trochu i paní Gerhardtové, potom pak ještě Loua a jeho manželku, a hlavně Hanka, doufám že se mu nic nestane... Nejlepší část epizody: čtvrthodinová přestřelka - byla tak výborná a tak strhující, že jsem se málem nemohl ani nadechnout. Hanzee si epizodu téměř ukradl pro sebe, no skoro vlastně celou 2. sérii, ale já ho mám docela rád, je to takový Lorn Malvo, akorát je to indián a dostává rozkazy, ale většinou si vše vyřeší svým dokonalým způsobem ;) No a Martin Freeman v roli vypravěče je jen takovou třešničkou na pořádně krvavém dortíku. Pecička, lahůdka, delikatesa...(20.1.2017)

• warrenur

Dalsia epicka cast. A ten ambush v tom moteli nemal chybu. Genialne. Tentokrat si detaijlne pozrieme to so sposobilo vyskyt najmladsieho Gerhartovho syna na ceste v prvej casti. Odcitujem kolegu, totalny WTF moment. Ten isty dojem som mal i v prvej casti...co to tam bolo?! :D(10.4.2016)

Díky deváté epizodě jsem se konečně dozvěděl, o co šlo, když jsem po celou první sérii poslouchal řeči o masakru u Sioux Falls. Tohle byl skvělý díl s vynikající atmosférou, plný brutální akce, napětí a zajímavého vývoje. Je mi jasné, že se už poněkolikáté opakuji, ale co mám dělat? Já jsem to tam viděl. Mám jedinou výhradu- mimozemšťani? Proč? Mě bohatě stačí Blumquistovi.(24.2.2018)

Finale nam zacalo zajimave. I kdyz se nemuzu zbavit dojmu, ze vypravec tu je jen aby dovysvetlil to, co nezvladl obhajit scenarista. Dejove linky se uzaviraji uspokojive, ale co ten WTF moment na konci?(11.3.2016)