The House of Special Purpose (S03E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 59 min

David Thewlis je šialenec. Jeho psycho hry seriálu dodávajú potrebnú šťavu, ktorú tu nič nedokáže tromfnúť. Len Goran Bogdan mu zdatne sekunduje. Príbeh je epický, len riešenie problému v závere epizódy, keďže nie je definitívne, mi nepríde efektívne a nemá pre mňa logiku. Len tú, že to tak chceli scenáristi, aby sa dej potrebne zamotal.(19.7.2017)

"Nice drink. Refreshing."(16.8.2017)

Nikki a Ray přišli s dalším "dokonalým" plánem, byl opět o něco "lepší" než ten předchozí, Sy zažil mnohé nové věci a děj byl pro mě velice zábavný. V. M. Varga je magor až na půdu a jeho kozák zajímavě filozofuje. Kdo by to do něj řekl? Jen jsem jaksi nepobral ten závěr, čekal jsem přece jen definitivnější řešení.(4.9.2017)

Můj miláček Ewan McGregor by si určitě za svoji excelentní dvojrolí zasloužil Zlatý glób (tak jej nakonec vyhrál, pašák!), stejně tak i David Thewlis, který k Lornu Malvovi nemá daleko (ale stopro na něj nemá :)). Všechny postavy jsou zde bezchybně zahrané, a každá má v příběhu nějaký význam. Kvůli konci a ukázkám na další epizodu doufám, že první polovina série byla jen takový rozjezd, a zbytek bude pořádně krvavá a kriminální jízda na kterou jsme z Farga "zvyklí".(23.5.2017)