The House of Special Purpose (S03E05) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 59 min

 • Arkanoid
  ****

  David Thewlis je šialenec. Jeho psycho hry seriálu dodávajú potrebnú šťavu, ktorú tu nič nedokáže tromfnúť. Len Goran Bogdan mu zdatne sekunduje. Príbeh je epický, len riešenie problému v závere epizódy, keďže nie je definitívne, mi nepríde efektívne a nemá pre mňa logiku. Len tú, že to tak chceli scenáristi, aby sa dej potrebne zamotal.(19.7.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "Nice drink. Refreshing."(16.8.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Nikki a Ray přišli s dalším "dokonalým" plánem, byl opět o něco "lepší" než ten předchozí, Sy zažil mnohé nové věci a děj byl pro mě velice zábavný. V. M. Varga je magor až na půdu a jeho kozák zajímavě filozofuje. Kdo by to do něj řekl? Jen jsem jaksi nepobral ten závěr, čekal jsem přece jen definitivnější řešení.(4.9.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Můj miláček Ewan McGregor by si určitě za svoji excelentní dvojrolí zasloužil Zlatý glób (tak jej nakonec vyhrál, pašák!), stejně tak i David Thewlis, který k Lornu Malvovi nemá daleko (ale stopro na něj nemá :)). Všechny postavy jsou zde bezchybně zahrané, a každá má v příběhu nějaký význam. Kvůli konci a ukázkám na další epizodu doufám, že první polovina série byla jen takový rozjezd, a zbytek bude pořádně krvavá a kriminální jízda na kterou jsme z Farga "zvyklí".(23.5.2017)