The Lord of No Mercy (S03E06) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 45 min

Režie:

Dearbhla Walsh

Scénář:

Noah Hawley

Kamera:

Dana Gonzales

Hudba:

Jeff Russo

Střih:

Henk Van Eeghen

Scénografie:

Elisabeth Williams

Kostýmy:

Carol Case
(další profese)
 • Heisenberg_
  *****

  "This is a true story..." --- Zatím nejlepší díl 3. řady. Tohle prostě jako u předchozích dvou řad nemůže skončit happyendem... dokonalost. Tečka. (Kdo neviděl, nečtěte!!! : Tak takhle brzo jsem smrt hlavní postavy nečekal, Raymonda jsem měl právě ze všech nejraději, a je to totální škoda že umřel kvůli takový hovadině, víc jsem to přál jeho bráchovi Emmitovi. A tohle je jediná chyba této epizody.)(31.5.2017)

 • Arkanoid
  *****

  Tvorcovia sa prekonali, perfekcionizmus bolo cítiť nielen z postáv, ale aj z nich, posledných 10 minút to bol priam orgazmus, škoda len tej hlúpej chyby, ale bez nej by sme zase nevideli taký výnimočný herecký, kamerový a scenáristický (hlavne v dialógoch) koncert. Beethoven už je len čerešničkou a umocňuje tento nádherný cinefilný zážitok.(19.7.2017)

 • pwc
  *****

  Pro mě zatím nejlepší díl 3. řady, nabírá to rychlost. A užil jsem si i rekonstrukci přistání Američanů na Měsíci, chyběl tam jen Kubrick :-)(31.5.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "No one ever does."(3.7.2019)

 • Necrotongue
  *****

  Tentokrát jsem se dočkal velice kvalitní epizody. Děj nabírá spád na všech frontách a všechno směřuje stále rychleji k očekávanému závěru. A přestože je naprosto jasné, že bude Fargo zakončeno tradiční krvavou lázní, těším se jako malý na to, jak přesně to tvůrci vyřešili.(5.9.2017)