Aporia (S03E09) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 50 min

 • 0verseer
  *****

  "The problem is not that there is evil in the world. The problem is that there is good. Because otherwise, who would care?" Emmit zisťuje, že dostať sa zo spárov V.M. Vargu nie je vôbec také jednoduché, ako si myslel. Uvidíme ako skončí je druhý pokus. Na druhú stranu Nikki Swango s pánom Wrenchom opäť spoločne raz valia, aj keď tentoraz sofistikovanejšie a menej krvavo ako v poslednej časti. Spokojnosť a veľké očakávania pred finálnou časťou.(27.4.2019)

 • Heisenberg_
  *****

  Kdybych měl vybrat nejlepší epizodu 3. řady z hlediska hereckého, je to právě tahle předposlední. Všichni zde se sebe vydali všechno: McGregor, Coonová, Winsteadová a samosebou hnusák Thewlis - ti všichni by si zasloužili glób nebo alespoň Emmy. Už jen to velké finále... bude to hodně zajímavý. Čekám co největší vygradování.(3.7.2017)

 • Loki_Six
  *****

  "The problem is not that there is evil in the world. The problem is that there is good."(20.8.2017)

 • Necrotongue
  ****

  A zase přišlo zvolnění, je to taková sinusoida, kdy se střídají "jen" kvalitní a výborné díly, takže očekávám, že závěrečný díl bude vynikající. Byl bych tím pádem těžce zklamaný, kdyby to tak nebylo.(5.9.2017)