Somebody to Love (S03E10) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 53 min

Noah Hawley

Dana Gonzales

Jeff Russo

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

Just know that sometimes the world doesn't make a lot of sense, but how we get through it is we stick together. Okay? Good, eat your popsicle.(27.6.2017)

Hmm, tak jsem se těšil příliš. Závěrečná epizoda nebyla takový odvaz, jaký jsem čekal. Tvůrci se tentokrát drželi příliš při zdi a já jsem byl příliš namlsaný z předešlých sérií, takže cítím lehké zklamání. Navíc mě moc nepotěšil úplný konec, který vyšuměl do ztracena, takže jsem pátou hvězdičku přidat nemohl.(5.9.2017)

Tak z tohohle mám smíšené pocity. Finále je určitě kvalitní, ale ten konec se prostě moc nepovedl. Finále 3. řady není tak dynamické jako u předchozích dvou sérii, u které vám pořád držka leží dole, ale tohle je šálek kávy, který mi stačí. Kdo ve 3. sérii hledá jen výbušnou akci Fargu velmi známou, má smůlu. Tak si to teda musím shrnout: (SPOILERS BITCHES!!!) 1) plánu Nikki a Mr. Wrenche určitě palec nahoru, 2) Nikki je mi fakt líto, to si holka prostě nezasloužila :/, 3) no Emmit u mě doopravdy klesl na dno, 4) Mr. Wrench se za Nikii pěkně "pomstil", 5) Konec Farga? A co Varga? Doufám že ho Glorie pěkně zašila, tohle si ale musí bohužel divák už domyslet, ale jak u tohohle seriálu znám, dobro vždycky zvítězí nad čurákama ;) Výkony herců opět na maximálním levelu, hudba z 1. sérky určitě potěší. Vcelku dobré finále. Doufám že tohle určitě nebyla poslední řada našeho miláčika Farga, protože si další kvalitní sérii určitě zaslouží - nejlepší by bylo, kdyby se příběh motal třeba okolo minulosti Lorna Malva, nebo dalšího příběhu s Mr. Wrench (tenhle chlápek si u mě už od 1. série získává čímdál větší respekt). Takže 9/10(4.7.2017)