Somebody to Love (S03E10) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 52 min

Konec Farga? A co Varga?(4.7.2017)

No mám dojem, že finále trojky je zo všetkých sérií zatiaľ najlepšie zvládnutým zakončením. Tvorcovia si nechali zopár es v rukáve aj na záverečnú trištvrtehodinku a vytiahli ich v správny čas. Navyše ponúkli aj najlepšiu záverečnú scénu a aj najlepší záverečný dialóg doterajšieho priebehu seriálu. Niektoré závery môžu pôsobiť dokonca prekvapivo, záverečný úsudok a vyplnenie fabule si ale musíte urobiť sami.(26.5.2020)

"What's gonna happen next is this. In five minutes that door is going to open, and a man you can't argue with will tell me I'm free to go. And I will stand from this chair and disappear into the world, so help me God." Finálna epizóda mala spád a napätie po prestrelku na stavenisku, čiže približne do polovice a potom sa všetko akosi spomalilo. Napriek tomu, že scénu následne ešte prekvapivo opustilo niekoľko hlavných postáv, nechávalo ma to pomerne chladným a narozdiel od predchádzajúcich sérií mi bol osud daných postáv celkom ukradnutý. Záver tretej série Farga ma tak utvrdil v tom, že za predchádzajúcimi historkami z Minnesoty, ktoré sme mali možnosť sledovať v prvej a druhej sérii, táto malinko pokrývkala... Aj tak však išlo stále o slušnú zábavu hodnú videnia...(27.4.2019)

Just know that sometimes the world doesn't make a lot of sense, but how we get through it is we stick together. Okay? Good, eat your popsicle.(27.6.2017)

Hmm, tak jsem se těšil příliš. Závěrečná epizoda nebyla takový odvaz, jaký jsem čekal. Tvůrci se tentokrát drželi příliš při zdi a já jsem byl příliš namlsaný z předešlých sérií, takže cítím lehké zklamání. Navíc mě moc nepotěšil úplný konec, který vyšuměl do ztracena, takže jsem pátou hvězdičku přidat nemohl.(5.9.2017)