Somebody to Love (S03E10) (epizoda)

Krimi / Drama / Komedie

USA, 2017, 52 min

Hmm, tak jsem se těšil příliš. Závěrečná epizoda nebyla takový odvaz, jaký jsem čekal. Tvůrci se tentokrát drželi příliš při zdi a já jsem byl příliš namlsaný z předešlých sérií, takže cítím lehké zklamání. Navíc mě moc nepotěšil úplný konec, který vyšuměl do ztracena, takže jsem pátou hvězdičku přidat nemohl.(5.9.2017)

Just know that sometimes the world doesn't make a lot of sense, but how we get through it is we stick together. Okay? Good, eat your popsicle.(27.6.2017)

Tak z finále mám smíšené pocity. Finále je určitě kvalitní, ale ten konec se prostě moc nepovedl - respektive finální scéna. Finále 3. řady není tak dynamické jako u předchozích dvou sérii, u které vám pořád držka leží dole, ale tohle je šálek kávy, který mi bohatě stačí. Kdo ve 3. sérii hledá jen výbušnou akci Fargu velmi známou, má smůlu. Tak si to teda musím shrnout: (SPOILERS BITCHES!!!) 1) plánu Nikki a Mr. Wrenche určitě palec nahoru, scéna s jejich vyřízením účtů byla prostě dokonalá, 2) Nikki je mi fakt líto, to si holka prostě nezasloužila :/, 3) no Emmit u mě doopravdy klesl na dno, 4) Mr. Wrench se za Nikii pěkně "pomstil", 5) Konec Farga? A co Varga? Hmmm... Doufám že ho Glorie pěkně zašila, tohle si ale musí bohužel divák už domyslet sám, ale jak u tohoto seriálu znám, dobro vždy zvítězí nad čurákama ;) Výkony herců opět na maximálním levelu, hudba z 1. série mě sakra potěšila. Vcelku dobré finále. Doufám, že tohle určitě nebyla poslední řada našeho miláčika Farga, protože si další kvalitní sérii určitě zaslouží - nejlepší by bylo, kdyby se příběh motal třeba okolo minulosti Lorna Malva, nebo dalšího příběhu s Mr. Wrenchem (tenhle chlápek si u mě už od 1. série získává čímdál větší respekt). Takže za finále 9/10, za celou sérii 10/10... Zasloužený Golden Globe pro tuhle sérii a mého miláčka Ewana za jeho bezchybnou dvojroli.(4.7.2017)