Konec hraní. Loy prohrává válku a musí jednat, proto nechává unést Gaetana. Josto dostává rozkaz z New Yorku, že pokud se chce zmocnit celého města, musí se usmířit se svým uneseným bratrem. Zkorumpovaný policista Odis se ocitá v sevření dvou znesvářených mafií. Sestru Oraettu rozhodí konfrontace s anonymním dopisem, který líčí její zvrácené chování. (Česká televize)

Arkanoid

Epizóda sa začína v najnudnejšej rodine série, možno aj seriálu. Našťastie to ďalšia scéna napraví. Na nie nadlho, lebo ten boj nie je vyrovnaný a opäť sa začína nudná reč o rovnoprávnosti. V ďalšej akčnej scéne sa zase viac pracuje s atmosférou, kedy za neukazujú všetky výstrely, počká sa až na prejdenie levelov nezaujímavých ľudí ako nutných, nudných pešiakov na ceste k bossovi. Toto zakončenie je nudné a snaží sa divákov pobaviť nerovnováhou síl pri upratovaní. Divák si myslí, že sa dočkal aspoň nejakého riešenia situácie, ale nie, nasledujú opäť „dôležité“ kecy. Napätie s Jackom Hustonom a jeho Odisom baví. Josto nachádza riešenie, ktoré môže byť skazou. No to, čoho je divák svedkom, je skôr deus ex machina a zráža to dôveryhodnosť situácie. Smrti niektorých postáv sa séria zámerne vyhýba, asi preto, aby si udržala rozprávkový dojem a aj divákov pod 12 rokov, ktorí však pre krvavé scény seriál nepozerajú, preto týmto zámerom tvorcov nerozumiem. Jazykové okienko: ditsoon. ()

Necrotongue

Musím uznat, že mě tvůrci seriálu ve čtvrté epizodě slušně oblbli. Trapně jsem jim skočil na to, že se rozhodli vrátit k tomu, co dělalo Fargo Fargem, ale přitom to bylo jen hezky zvládnuté klamání tělem. Osvěty o rasové diskriminaci dostávám v každém dílu dostatek, ale zajímavý děj, atmosféra a napětí pouze živoří. ()

warrenur

Tato epizoda mi prisla (a aj bola) prilis kratka. Bez uvodnych a zaverecnych titulkov snad 40minut. Rozhodne nie 59, ako je uvedene na stranke csfd. A okrem poslednej, vydarenej linie s cernosskym rukojemnikom, sa toho udialo len minimum. Anonymna nemocnicna ponosa, odkaz od mafie z New Yorku, nevitana navsteva detektiva s PTSD a kdesi vzadu, narodeninky chytrej hlavicky. Skoda, ze sme nevideli "uradovanie" dvoch lesbiciek. Hoci i stavka tvorcov na predstavivost mala svoj efekt, rozhodne vsak nie zamyslany. Zatial najslabsi diel serie, dufam, ze tie dalsie budu rozhodne kvality, na aku sme u Farga zvyknuti. Rozpacite trojhviezdie. ()