Aj keď v tomto filme má Sandler prsty len ako herec, stále z neho cítiť všetky útrapy retardovanej sandlerovskej komédie, akurát stíšené a kdesi v pozadí. Čiže keby ho režisér trochu pustil z reťaze, dopadlo by to stokrát horšie. Fantastyczne + krimi zápletka. Nebyť zopár zle spravených scén a predvídateľného (otec) a divného záveru by mi obočie zmizlo pod ofinou. Ale takto nie.(10.12.2016)

Film The Cobbler mě ze začátku chytil kvůli pojetí ,zajímavému příběhu a výkonu Adama Sandlera,který jak já říkám by měl hrát více vážných rolí (tato není úplně tak vážná,ale není ujetá jako jiné jeho role),ale postupem času se vytratily dobré nápady a konec jen završil klesající úroveň a musím říct,že za mě bohužel.Z tohoto filmu šlo podle mě udělat vážnější nebo lépe řečeno dojemnější příběh a s lepším závěrem.Za mě tedy celkově 60% a tři hvězdy.(5.4.2015)

• Xmilden

Tohle měla být komedie? Já vlastně ani nevím. Adam Sandler jednoho dne objeví že díky starému obuvnickému stroji je možné prožívat životy druhých, ale pouze za předpokladu že si nazujete jejich boty, které nesmíte vyzout. Pokud někdo očekává smršť komických situací, je vedle jak ta jedle. Sandler nemá formu a celý film nemá hlavně smysl. Co tím chtěl básník (režisér) říci? 35%(28.5.2015)

• Agent006

Komedie - toto slovo bych ideálně úplně vyškrtla z popisu a uváděnejch žánrů, protože smysl pro humor tento snímek absolutně postrádá. Pokud čekáte jednohubku, sáhněte po něčem jiným, The Cobbler se vleče a vyčerpává daleko víc než leckterý plochý drama, čimž už v půlce zapomínám na evidentně hlavní příběhovou linku o jakejchsi machinacích s bydlením na Lower East Side (za timhle tvrzením si nestojim, jak říkám, příběh se nesmyslně zamotává a přeskakuje si nahodile, jak se mu zachce). Klišé periodicky střídá stereotyp pod taktovkou Sandlera, u kterýho jsem si pořádně až teď uvědomila jak špatnej a nepřirozenej herec to je. Konec jsem bohužel tak nějak celou dobu předvídala a tudíž ani to překvapení, dejme tomu na další hvězdičku, se nekoná. Čekala jsem příjemnou blbost, ne totální propadák.(16.3.2015)

Obrovský potenciál skvelého námetu utopený v priemernosti nevyváženého scenára. Prvá polovica v podstate len v takej slabšej komediálnej atmosfére ovinutej v slabučkej dejovej línii. Našťastie potom už prišla aspoň nejaká zápletka, ale rozhodne sa s týmto slušným základom dalo zahrať aj oveľa oveľa viac. Podľa mňa veľká škoda, pretože aj postavy do toho základu krásne zapadli. Možno by tomu pomohol podstatne dramatickejší nádych, možno dokonca nejakú thriller atmosféru. Ale čo už, Thomas McCarthy to poňal bohužiaľ v tejto rovine. Záver sa mi veľmi páčil, no škoda, že odtajnenie neprišlo aspoň skôr - možno práve to by trochu nakoplo ten často stagnujúci dej.(1.4.2015)

• - Film se natáčel v New Yorku. (rafix)

• - Přijmení Adama Sandlera (Max Simkin) znamená v hebrejštině švec - tedy název filmu. (JORDY)