• grizly007

Nejedná se o komedii ale o zvláštní židovskou sračku. Toho židáctví je tam trochu moc, hudba, prakticky všichni herci atd. Film je naprosto šíleně předvídatelný a bohužel zcela nevtipný. Nechápu co Sandlerovi zase hrabe protože tohle je prostě naprostá špatenka. Chtěl jsem dát jednu hvězdu ale měnim to na odpad.(4.4.2015)

Jestli se chcete na tento film podívat stejně jako já jen kvůli tomu, že je v popisku napsáno komedie a hraje v ní Adam Sandler, tak to nedělejte. Je to spíše velmi umírněné fantasy-krimi, kde vás rozesměje až závěrečný proslov Dustina Hoffmana. Nicméně se na to dívat dá a když nemáte opravdu nic jiného na zkouknutí, tak toto může být zajímavou alternativou.(27.9.2015)

Mam rad rezijne pociny Thomasa McCarthyho, takze som sa tesil aj na tento film. Podla trailera to vyzeralo, ze to bude zase jeden z mala filmov v ktorych je akceptovatelny Adam Sandler. Prvych asi 40 minut je fakt nadhernych. Reziserovi sa podarilo navodit neskutocne prijemnu a pohodovu atmosferu napriek tomu, ze hlavny hrdina je luzer. Pokial si Sandler v rôznych epizodkach len otukava svoje nove schopnosti, tak je to strasne roztomile a bez nechutnych vtipov. Lenze v momente, ked sa ma konecne zacat odvijat aj ustredna zapletka o zlej milionarke, ktora chce cely blok vystahovat a Sandlerovi to dôjde najskôr tak pol hodinu potom, co to je jasne aj mentalne postihnutemu divakovi, tak sa naplno ukaze, ze nie je prilis zaujmava. Prave naopak. Je dost hlupa a otravna. Skoda, ze romanticka linia je tak strasne upozadena. Cele to nastastie zachranuje nadherna dejova linia so Sandlerovym otcom. Mozno keby bola prave ona v centre deja, tak by to bol lepsi film. Ale napriek tomu to stoji za pozretie. Film ma po väcsinu stopaze prijemnu retro atmosferu a Sandler je po dlhej dobe v pohode. Som rad, ze ked mu to tentoraz celkom vyslo, tak nezabudol ani na Buscemiho a ako bonbonik je tu skvely Dustin Hoffman. Takze davam nadpriemernych 6/10 a pripadnu dvojku by som si s radostou pozrel.(3.5.2015)

• tatanapope

No nevím , zda to nazvat komedií , za celou dobu mi ani necukli koutky . Děj byl taky dost ubohý a řekněme , ne úplně nepředvídatelný . V hlavní roli Sandler filmu taky na kvalitě příliš nepřidal , strašně mě fascinuje , jak na ten jeho okoukaný ksicht člověk narazí v každé druhé béčkové komedii a nakonec musím vřele poděkovat za úchvatné titulky od ,, Try put.io. to byl teda neskutečný zážitek , ještě , že umím anglicky , protože jinak bych z filmu neměla absolutně nic , bylo to horší než bavit se z vietnamcem na tržnici i ten by to zvládl líp . Hold překladač na Googlu k dělání titulků asi nestačí a pokud to nedělá úplný idiot , mohl by věty dát do kupy aspoň trochu správně . Titulky naštěstí nejsou součástí filmu , tak že tento film si u mě vysloužil krásnou jednu hvězdu za snahu .(10.7.2015)

Nápad na námět filmu naprosto perfektní. Ode dneška lituji, že jsem se nevyučila obuvnicí a nezdědím tak perfektní rodinný šicí stroj na opravu podrážek. Být kýmkoliv, jehož boty si obuji je totiž pecka! Film je plný humoru - od začátku, kdy obuvník objevuje kouzlo onoho stroje (je to přece paráda, jen tak se procházet po china townu), přes zápletky s gangstery (ta jeho lest se starým dědulou byla perfektní) až po, pro mě bezkonkurenčního, zombie dědulu. Nechybí ani vážnější scéna jako je příběh s maminkou. A protože jsem se dočkala i super překvapení a zvratu na konci, nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami...!!(6.4.2015)

• - Film se natáčel v New Yorku. (rafix)

• - Přijmení Adama Sandlera (Max Simkin) znamená v hebrejštině švec - tedy název filmu. (JORDY)