Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

bergeron

Adam Sandler moc na plátne neoholený nebýva, bolo to príjemne prekvapenie. Scenár filmu bol originálny, možno mnohí predpokladajú, že to bude komédia a gagy, ale bol to len obyčajný príbeh s pár vtipmi. Ale to čo zabudli prvé komenty dodať je, že ten film bol dosť pozerateľný, a Adam uveriteľný...I ked mi prišiel už trošku spomalený občas, ale ešte má iskru...Vzhľadom na to, že je NYC, dalo sa očakávať, že dej filmu tu bude, a ako budúceho návštevníka NYC som si aspoň mohol vychutnať rôzne "scenérie"... Nemám prečo vytknúť tomu filmu, a minimálne 3 hviezdy si zaslúži. Dávam samozrejme 4, lebo mne to ulahodilo, a bola to konečne oddychovka, a nie nič prehnané ako iné jeho filmy :) PS: Steve Buscemi je odveký kamarát Adama, by ma zaujímalo v ktorom filme by on nehral po jeho boku :D ()

filipvrbik

Výborný nápad, a taky docela slušná komedie- bohužel po skvělém úvodu to trochu opadne (taky samozřejmě vadí, že ačkoliv je Sandler v mnoha tělech, pořád nosí stejné oblečení- asi vysvětlivka pro blbce). No chtělo by to i trošku lepší scénář a film to byl takřka dokonalý, ale díky nápadu to bylo i tak celkem zajímavé a trochu to připomnělo Click, život na dálkové ovládání...70% ()

rikitiki

Motiv malého krámku a kouzelného předmětu zůstal trestuhodně nevyužitý. Komedie se moc nedařila, protože záhy došlo na řešení sociálních problémů, mafii, domácí násilí a vraždy, což mi nikdy nepřipadlo vtipné a v tomto při zdi se držícím podání už vůbec ne. Hlavní hrdina se chová jak retard, zejména, když si sám na sobě zkouší, co může udělat elektrický obušek. No, co asi, že? SHRNUTÍ: Když máte kouzelný předmět a vyčarujete z něj leda pšouknutí a pár hloupostí. ()

Cooller

teda upřímě od režisera spotlight sem čekal daleko... předaleko víc... ale není to uplně zlé šlo tu sice daleko více ždímat z něčeho takového se dalo určitě vytvořit něco lepšího.. velká škoda že D.Hoffman nedostal víc prostoru který by si zasloužil ale jsem rád že alespoň Buscemi dostal důstojnou roli což v porovní s dalšími filmy kde učinkuje se Sandlerem řict určitě nemužu ... 40% ()

Lacike

Mam rad rezijne pociny Thomasa McCarthyho, takze som sa tesil aj na tento film. Podla trailera to vyzeralo, ze to bude zase jeden z mala filmov v ktorych je akceptovatelny Adam Sandler. Prvych asi 40 minut je fakt nadhernych. Reziserovi sa podarilo navodit neskutocne prijemnu a pohodovu atmosferu napriek tomu, ze hlavny hrdina je luzer. Pokial si Sandler v rôznych epizodkach len otukava svoje nove schopnosti, tak je to strasne roztomile a bez nechutnych vtipov. Lenze v momente, ked sa ma konecne zacat odvijat aj ustredna zapletka o zlej milionarke, ktora chce cely blok vystahovat a Sandlerovi to dôjde najskôr tak pol hodinu potom, co to je jasne aj mentalne postihnutemu divakovi, tak sa naplno ukaze, ze nie je prilis zaujmava. Prave naopak. Je dost hlupa a otravna. Skoda, ze romanticka linia je tak strasne upozadena. Cele to nastastie zachranuje nadherna dejova linia so Sandlerovym otcom. Mozno keby bola prave ona v centre deja, tak by to bol lepsi film. Ale napriek tomu to stoji za pozretie. Film ma po väcsinu stopaze prijemnu retro atmosferu a Sandler je po dlhej dobe v pohode. Som rad, ze ked mu to tentoraz celkom vyslo, tak nezabudol ani na Buscemiho a ako bonbonik je tu skvely Dustin Hoffman. Takze davam nadpriemernych 6/10 a pripadnu dvojku by som si s radostou pozrel. ()

• Přijmení Adama Sandlera (Max Simkin) znamená v hebrejštině švec - tedy název filmu. (JORDY)
  • Film se natáčel v New Yorku. (rafix)