Intermezzo

Krátkometrážní / Horor

Česko, 2003, 12 min

Pavel Žďárek

Zajímavý nápad i provedení, na české amatérské poměry. Na zápletku vcelku ucházející délka, i když nějakou tu minutu dvě by to vyškrtnout i tak sneslo. Pavel Žďárek, když už ve svých filmech hraje, by v nich neměl (tak) moc mluvit. Samozřejmě věci k vytčení jsou: když už natáčím film s kamerou na hlavě, měl bych se vyvarovat stínů a pohledů do zrcadla. Ale jinak rozhodně to lepší, na co u Ducháček Movies lze natrefit. 2.5*(19.2.2015)

Nakoniec som im pridal jednu hviezdičku naviac oproti plánu, aby sa dostali z čiernych čísel. Nepredpokladám že v budúcnosti sa hodnotenia k tomuto krátkometrážnemu filmu budú hrnúť tak prečo ich nevytiahnuť z dna. Nebolo to však iba zo súcitu. Ak si odmyslím nepochopiteľné ukradnutie kalkulačky v hodnote tak 3 eur a neustále fučanie a rozprávanie tak najmä vďaka hudbe a nápadu to malo svoje čaro. 50%(22.2.2018)

• The Viper

Chodba - světlo, asi nic ? Záběr kamery coby oči zloděje/vraha dobrý nápad. Dialogy otřesné, jen samé ''ehm'' a když potom šmejdí po bytě tak je slyšet jen ''sakra'' a ''do prdele''. Tohle do televize určitě nepatří, ale vysílací čas 3 hodiny ráno nikomu ublížit snad nemůže. I když jsem vůbec nepochopil co si pan tvůrce myslel, ale tohle nelze ocenit ani za snahu.(10.1.2014)

Upoutalo to mou pozornost a udrželo si ji až do konce. :) Dobrý...(20.1.2015)