Nájomný vrah Frank Zimosa (Rayner Bourton) dostane veľmi lukratívnu ponuku od bohatého a vplyvného Jorge Mistrandiu (Michael Howe). Cieľ: zabiť pár ľudí skrývajúcich sa v jednom z jeho európskych hotelov. Vyzerá to na najľahšiu prácu, akú kedy Frank dostal. Čoskoro si však uvedomí, že nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Hotel je plný bláznivých stúpencov nezastaviteľného zla, a tak sa jeho misia stáva nočnou morou, plnej násilia a absurdností. (misterz)

pornogrind

Další ze snímků u kterých si váš mozek může dát relax, protože u tohohle filmu ho opravdu potřebovat nebudete. Scénář - nulovej. Pc hra nebo film ? Tak na půl. Kdo zná De Santi(ovi) tak jistě ví, že si potrpí na rozdupaný, rozstřelený, rozseknutý, useknutý,..... hlavy. V tomto směru opět nezklamou. Lebky tu budou bouchat a praskat ve velkým a mozek lítat všemi směry. Vše je snímáno z pohledu killera. Oceňuji, že jako vražedný nástroj mu poslouží vše co mu přijde pod ruku. Od nože, bouchačky, brokovnice, granátu, až po klacek či zachodový prkýnko. Chybou filmu je, že rozmašírovaných hlav a těl je tolik, že už se to postupem času zají. Naštěstí De Santi(ovci) vědí, že kratší stopáž je výhodou a toho se drží i tady. Takže není šance aby film začal výrazně nudit. Za sebe to hodnotím nadupanejma třema hvězdama. Doporučuju všem co si troufnou na procházku po pekelným hotelu plným podivnejch kreatůr, kde krev teče po hektolitrech a všude je cítit zápach rozmašírovanejch střev a mozků. ()

darkrobyk

Přehlídka gore efektů z pohledu počítačového hráče. O nějakém příběhu nemůže být ani řeč, jelikož vše je soustředěno na likvidaci protivníků. Bohužel pro mne je velkým minusem kamera - FF. Snímek je sice poměrně krátký, ale roztřesený obraz je na mašli. Gore, na kterém vše stojí, je krajně nevyvážené. Vedle poměrně realistických záběrů podříznutí či probodnutí hlavy převládají viditelně gumové atrapy, což by mi nevadilo v komedii. Jasně, zasmál jsem se, když se postavy postupně rozpadají při opakovaných výstřelech, rozprskávají se jim hlavy, vylézají celé hrudní koše a krve z nich stříká jak z prokopnutého hydrantu, jenže to asi tvůrčí záměr nebyl. Pokud by však nebyla použita roztřesená čelovka, pak bych šel možná s hodnocením výše. Tohle je tak pro mne jen splatterové cvičení... ()

*CARNIFEX*

Nájomný vrah dostáva v jednom z hotelov za úlohu zavraždiť niekoľko ľudí. To načo však bol zvyknutý, sa tento krát úplne vymyká jeho skúsenostiam. Tvorcovia sa viditeľne inšpirovali Maniacom z 2012, kedy bola väčšina vrážd vyobrazená z pohľadu prvej osoby. Musím uznať, že gore je v tomto miestami velmi nechutnom snímku na veľmi vysokej úrovni. Hneď pri prvotnom zábere som takmer nadobudol pocit, že sledujem autentickú popravu novinára rukami ruských mafiánov, ktorá sa pred niekoľkými rokmi necenzúrovaná objavila na internete, pričom kolovala v mobiloch ako krátka ukážka totálnej bezcitnosti. Nemyslím si však, že by človek, ktorý vyjadrí s týmto snímkom nespokojnosť, musel byť hneď neznalý posúdenia hororovej kvality (ako to spomína "flipnic"). Subžánrov je v tomto odvetví pomerne dosť, a predsa len, každému nemusí všetko sedieť. Mňa osobne "Hotel Inferno" zaujal, takže len sťažka môžem frflať. Príbeh je síce jednoduchý, pričom ide podľa jasnej osnovy, kedy hlavná postava čoraz častejšie naráža na horších protivníkov, kedy musí vynaložiť čoraz väčšiu snahu aby prežila (ako pri nejakej hre, čo bolo zrejmé účelom), takže o nude nemôže byť ani reč. Taktiež som rád za kratšiu stopáž, lebo z neustáleho čumenia na bezhlavé mordovanie, ktoré odstupom času tak či onak vyznie stereotypne, môže divákovi doslova prepnúť ;) Pre fanúšikov splatteru povinná jazda - 60% ()

ricci.s

V poradí zatiaľ posledný horor od Necrostormu a jednoznačne najlepší! Tajný agent dostane od záhadnej organizácie zákazku zlikvidovať v hoteli dvoch nájomných zabijakov, no celé sa mu to vymkne z rúk, naserie svojho zamestnávateľa a od tej chvíle musí čeliť útokom jeho viac či menej viditeľne zdegenerovaných hajzlíkov. Niekedy využije kvalitné zbrane, ako granáty či brokovnicu, niekedy mu úplne stačí aj záchodová doska, v každom prípade nemá problém rozmlátiť lebku nepriateľa na franforce. Zaujímavá kamera, je to nasnímané z pohľadu hlavného hrdinu, ktorý chodí z jednej izby do druhej a masakruje, čo mu sily stačia. Konečne sa dej odohráva v reálnom svete, nie sú tu žiadne prehnané predigitalizované triky, LEN poriadne, poctivé gore, ktoré nevídam v celovečerných snímkoch nejako extra často. Presne toto mi tak dlho chýbalo k šťastiu, jednoznačne meganárez určený výhradne splatterovým fanúšikom. Pecka!!! ()

Bloody13

Tohle neni film, tohle je FPS gameska! Na dálku komunikujete s "vaším" bossem, plníte úkoly, likvidujete zmutované nepřátele a z jednotlivých pokojů hledáte skryté únikové východy. A samozřejmě nepřetržitý pohled z první osoby (POV), který vám, alespoň ze začátku, nabídne zábavnou variaci PC her, jako jsou kultovní Doom nebo Blood. Několika zrůdičkám rozmašírujete mozek na sračku a pak se snažíte přežít a uniknout z pekelného hotelu. Doslova. Čekejte hodně splatteru a gore (však je snímek od tvůrců Adama Chaplina), ale taky spoustu absurdních kravin (třeba že hrdina má po krvavých soubojích ruku jako dětskou prdelku). Bohužel, celé se to celkem rychle okouká a k závěru už vyloženě nudí. ()