Drží se v nich teplo (S01E05) (epizoda)

They Capture the Heat

Drama / Historický

USA, 2014, 48 min

Keď sú dlhy, tak predstavivosť pracuje na plné obrátky a snaží sa zistiť, ako v New Yorku nejakým tým nelegálnym spôsobom najrýchlejšie k peniazom prísť. Po tejto epizóde už tak nesympatický Barrow vám bude pripadať ako čistý diabol. No a máme tu rontgen, čo mi príde ako slušná náhoda, že akurát včera som si pozrel životopis Marie Cury. Algernon má plné ruky práce vo svojej "súkromnej" nemocnici a jeho prípady začínajú byť minimálne rovnako zaujímavé, ako tie prevádzané vo veľkej operačnej sále s prihliadajúcimi. Opäť sa rovnomerne rozvíjajú všetky dejové linky, čo je len a len dobre.(20.6.2020)

Spoilery! Z vydíraného ředitele se postupně rýsuje vyděrač. Zajímavé je sledovat rýsující se obchod s nejstarším řemeslem na světě a spousta nemocí s jeho provozováním spojených. Naopak se mi vůbec nelíbí rýsující se milostný trojúhelník. Jestli se z tohoto seriálů hodlá stát romantická sračka, tak to z mého pohledu není úplně směr, kterým bych si přál, aby seriál směřoval. Přál bych si raději více operací. Zatím každopádně po nejhorším dílu seriálu přišel ten nejlepší, takže určitě vysvitla naděje na lepší zítřky. Lepší tři kousky.(4.2.2018)