Anderton

Ostanem trochu pri zemi a skonštatujem, že by som si vedel predstaviť aj tretiu sériu. Finále uzatvára všetky dejové línie, pričom sa dá povedať, že spravodlivosť dostane za dosť skôr vďaka povestným božím mlynom, než scenáristickými fintičkami, ktoré by všetkých zlých potrestali a naopak tých dobrých odmenili podľa zásluhy. Netlačí sa vôbec na pílu, pátos ostal k dispozícii pre iné seriály, Knick sa snaží pôsobiť čo najrealistickejšie, čo má za následok ale aj akýsi chlad samotného uzavretia všetkých osudov. ()

Frajer42

Spoilery! Deprese a beznaděj vrcholí. Názorná ukázka toho, jak dokáže vaše ego a pracovní vášeň zkomplikovat takřka rutinní zákrok. Nechyběla ani odlehčující linka o tom, že dostat na lože jeptišku je pořádná fuška, a to i v případě, že jste krásný, vysoký a voňavý sexy symbol. Ze soudku odlehčeného to bylo ovšem to jediné. Jednotlivé charaktery, které se celý seriál krystalizovaly vykrystalizovaly v ty nejhorší verze sebe sama. Vzhledem k tomu, že se jednalo o díl rozlučkový, tak přeci jen místy ztrácel své jinak ďábelské tempo. Závěrečná Thuckova operace sebe sama byla ovšem naprostým zlatým hřebem a patří k tomu vůbec nejlepšímu, co jsem měl to štěstí na poli seriálů vidět. This Is All We Are! ()