Gizela Oňová pomáha rodinám, ktoré sa ocitli v ťažkostiach. (oficiální text distributora)

tommy187

Televízia Markíza upadá ešte viac do záhuby, ako som predpokladal. Keď sa hovorí Ako na nový rok, tak po celý rok. a toto je prvý program našej najsledovanejšej televízie tohto roka tak sa úprimne bojím. Formát síce nie je zlý, no ani nie úplne originálny, ale určite je to oproti Zámene manželiek aspoň trochu iný level. Jedna hviezdička, kvôli sympatickej Gizele (:DD) Oňovej. Výstižný komentár : Aljak ()

Arsenal83 odpad!

Nedokážem pochopiť, ako sa program tohoto typu mohol vyšplhať až na 19 percentné priemerné hodnotenie. Formát tohto typu presračkuje už len Veštiareň. Monštruózna maďarská starena zo Šlágerparády tu dáva rady polodementným rodinám, ktoré sa za 50 eur veľmi radi zúčastnia tohto divadielka pre postihnutých. Je to neskutočný fekál. ()

Jello Biafra odpad!

Táto relácia je názornou ukážkou, že na Slovensku funguje aj početná vrstva "bielych" Cigánov. Dobrá teta Gizka pomáha bande lenivých odroňov, ktorí rezignovali na život a čakajú na zázrak. Každému slušne pracujúcemu človeku, ktorý poctivo platí dane a chodí denne do práce musí byť na vracanie keď vidí aké individuá sa do tejto relácie hlásia. Rodiny "gádžov", ktorí žijú horšie ako cigáni v osade a majú treba aj 10-12 detí. Otec od rodiny je tu štandartne ožran, ktorý si vždy nájde prachy na chlast a cigarety, ale decká zanedbávajú osobnú hygienu a chýba im základné oblečenie i potraviny. Matka je tu zasa hlúpa sliepka, ktorá sa nielen nevie postarať o decká, ale zároveň mužovi-naničhodníkovi všetko dokonalo toleruje. Skrátka a jasne: v drvivej väčšine dielov som mal pocit, že dotyční si tu za svoje problémy môžu sami vďaka vlastnej pasivite a lenivosti a zároveň večnej nádeji že príde zázrak a dočkajú sa spasenia. ()

MM_Ramone

Pani Gizela Oňová je kapitola sama o sebe. Svojrázna žena. Erdeg baba. Stará vydra. Avšak do tohto sociálno-bulvárneho televízneho projektu sa výborne hodí. Istým, zvláštnym, ťažko vysvetliteľným spôsobom je zábavné sledovať, ako sa snaží riešiť rodinné problémy kdeakých podivných párov. Nie že by som patril medzi nadšených, pravidelných divákov, ale keď na to občas pri prepínaní programov natrafím, tak si to pozriem. Gizka Oňová je total brutal televízna "Svokra". ** ()

Aljak

Ďalšia "show", ktorá by za iných okolností mohla byť prospešná, ale to by bolo treba zmeniť jej charakter. Je to smutné, keď sa niekto nedokáže postarať o chod domácnosti alebo o výchovu detí, a rozhodne to nie je ojedinelý problém. Domácnosti, kde nevládne zrovna ideálna atmosféra je u nás určite požehnane. Ale čo je v tejto situácii platná nejaká "odborníčka" Oňová (mimochodom strašne nesympatická ženská), ktorá sa snaží tváriť všemožne charizmaticky, ale jej správanie je až neuveriteľne za hranicou rešpektu a úcty. To ako všetko kontroluje, kritizuje úplne každú blbosť a snaží sa zmeniť všetko (aj to čo bolo doteraz dobré) - to je fakt už moc. Zmysel by takáto relácia mala, keby do problémových domácnosti prišiel nejaký odborník - psychológ, sociálny pracovník, alebo proste niekto, kto by seriózne dokázal naviesť rodinu na správnu cestu. 1* za formát ()