Svokra (TV pořad)

Účinkují:

Gizela Oňová

Ivan Koloman
  • tommy187

Televízia Markíza upadá ešte viac do záhuby, ako som predpokladal. Keď sa hovorí Ako na nový rok, tak po celý rok. a toto je prvý program našej najsledovanejšej televízie tohto roka tak sa úprimne bojím. Formát síce nie je zlý, no ani nie úplne originálny, ale určite je to oproti Zámene manželiek aspoň trochu iný level. Jedna hviezdička, kvôli sympatickej Gizele (:DD) Oňovej. Výstižný komentár : Aljak(12.1.2014)

• Arsenal83

Nedokážem pochopiť, ako sa program tohoto typu mohol vyšplhať až na 19 percentné priemerné hodnotenie. Formát tohto typu presračkuje už len Veštiareň. Monštruózna maďarská starena zo Šlágerparády tu dáva rady polodementným rodinám, ktoré sa za 50 eur veľmi radi zúčastnia tohto divadielka pre postihnutých. Je to neskutočný fekál.(10.1.2017)

• Litty

Iným názvom slovenský Dr. Phil. Stará hyena Gizela, ako samozvaná psychologička, a sociálna pracovníčka „pomáha a rádí“ slovenským sociopatom a asociálom. Produkuje to naša známa primitívna TV Narkóza, takže je to nechutne nahrané, úbohé, a plné falošných sĺz, a emócií. Počas sledovania som bol naozaj v narkóze, pretože niečo tak patetické človek skutočne často nevidí. Táto relácia len dokazuje, že slovenské televízie produkujú výhradne iba stupídne a patetické pičoviny, nad ktorými inteligentný človek ako ja len mávne rukou, a užije svoj čerstvo nasekaný pervitín. Nie je sa čo diviť, že je 80% Slovákov iba banda autistických čurákov, keď sa uspokoja s vysielaním takýchto zverstiev. Ja za seba však musím priznať: Mohlo to byť aj horšie, predstavte si keby tam bola tá kurva Máziková! 5%(9.7.2015)

• StilesTW

Zmysel tejto relácie sa asi vytratil hneď s prvými časťami (ak vôbec nejaký zmysel mala). Priživovanie sa na nešťastí iných ľudí skončilo reláciou Modré z neba a vrátilo sa v podobe "najskúsenejšej psychologičky a odborníčky na ľudské vzťahy - tety Gizky" V TV Markíza zrejme nevedia, čo je úcta. Vysielať niečo takéto je na hranici s drzosťou. Ak chcete vidieť ľudí, ktorý sa majú (možno) ešte horšie ako vy, určite si pozrite túto reláciu. Hanba!(23.11.2017)

• MM_Ramone

Pani Gizela Oňová je kapitola sama o sebe. Svojrázna žena. Erdeg baba. Stará vydra. Avšak do tohto sociálno-bulvárneho televízneho projektu sa výborne hodí. Istým, zvláštnym, ťažko vysvetliteľným spôsobom je zábavné sledovať, ako sa snaží riešiť rodinné problémy kdeakých podivných párov. Nie že by som patril medzi nadšených, pravidelných divákov, ale keď na to občas pri prepínaní programov natrafím, tak si to pozriem. Gizka Oňová je total brutal televízna "Svokra". **(16.4.2019)