Svokra

Režie:

Peter Magát

Účinkují:

Gizela Oňová (moderátor)

Gizela Oňová pomáha rodinám, ktoré sa ocitli v ťažkostiach. (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Pani Gizela Oňová je kapitola sama o sebe. Svojrázna žena. Erdeg baba. Stará vydra. Avšak do tohto sociálno-bulvárneho televízneho projektu sa výborne hodí. Istým, zvláštnym, ťažko vysvetliteľným spôsobom je zábavné sledovať, ako sa snaží riešiť rodinné problémy kdeakých podivných párov. Nie že by som patril medzi nadšených, pravidelných divákov, ale keď na to občas pri prepínaní programov natrafím, tak si to pozriem. Gizka Oňová je total brutal televízna "Svokra". ** ()

Arsenal83 odpad!

Nedokážem pochopiť, ako sa program tohoto typu mohol vyšplhať až na 19 percentné priemerné hodnotenie. Formát tohto typu presračkuje už len Veštiareň. Monštruózna maďarská starena zo Šlágerparády tu dáva rady polodementným rodinám, ktoré sa za 50 eur veľmi radi zúčastnia tohto divadielka pre postihnutých. Je to neskutočný fekál. ()

JohnMiller odpad!

Ak nepočítam útržky, tak som videl jednu celú epizódu. Gizelka, stará repeťáčka (z ktorej sú mimo možno akurát moji starý rodičia) sa rozhodla, že sa zahrá na sociálnu pracovníčku. Opäť ako aj pri ostatných šou podobnej kadencie, národ sa v tom vidí a preto to pozerá, hrôza. ()

halogenka

Paní Gizka, už od pohledu zcela na pěst, se přijela lidem motat do života. Manželství, kde žena podváděla manžela s jeho bratrem, se rozhodla slepit tím, že jim dá koně a nechá pravděpodobně retardovanou sestřenici manželky, aby jim vymalovala celý barák psychoportrétama řehtáčů. Silné! ()

Aljak

Ďalšia "show", ktorá by za iných okolností mohla byť prospešná, ale to by bolo treba zmeniť jej charakter. Je to smutné, keď sa niekto nedokáže postarať o chod domácnosti alebo o výchovu detí, a rozhodne to nie je ojedinelý problém. Domácnosti, kde nevládne zrovna ideálna atmosféra je u nás určite požehnane. Ale čo je v tejto situácii platná nejaká "odborníčka" Oňová (mimochodom strašne nesympatická ženská), ktorá sa snaží tváriť všemožne charizmaticky, ale jej správanie je až neuveriteľne za hranicou rešpektu a úcty. To ako všetko kontroluje, kritizuje úplne každú blbosť a snaží sa zmeniť všetko (aj to čo bolo doteraz dobré) - to je fakt už moc. Zmysel by takáto relácia mala, keby do problémových domácnosti prišiel nejaký odborník - psychológ, sociálny pracovník, alebo proste niekto, kto by seriózne dokázal naviesť rodinu na správnu cestu. 1* za formát ()

huli601 odpad!

*Gizka mi ide na nervy. Bolo by to lepšie bez nej, len hlas v pozadí nejakého slovenského herca. Napríklad Marcina. ()

tommy187

Televízia Markíza upadá ešte viac do záhuby, ako som predpokladal. Keď sa hovorí Ako na nový rok, tak po celý rok. a toto je prvý program našej najsledovanejšej televízie tohto roka tak sa úprimne bojím. Formát síce nie je zlý, no ani nie úplne originálny, ale určite je to oproti Zámene manželiek aspoň trochu iný level. Jedna hviezdička, kvôli sympatickej Gizele (:DD) Oňovej. Výstižný komentár : Aljak ()

Jello Biafra odpad!

Táto relácia je názornou ukážkou, že na Slovensku funguje aj početná vrstva "bielych" Cigánov. Dobrá teta Gizka pomáha bande lenivých odroňov, ktorí rezignovali na život a čakajú na zázrak. Každému slušne pracujúcemu človeku, ktorý poctivo platí dane a chodí denne do práce musí byť na vracanie keď vidí aké individuá sa do tejto relácie hlásia. Rodiny "gádžov", ktorí žijú horšie ako cigáni v osade a majú treba aj 10-12 detí. Otec od rodiny je tu štandartne ožran, ktorý si vždy nájde prachy na chlast a cigarety, ale decká zanedbávajú osobnú hygienu a chýba im základné oblečenie i potraviny. Matka je tu zasa hlúpa sliepka, ktorá sa nielen nevie postarať o decká, ale zároveň mužovi-naničhodníkovi všetko dokonalo toleruje. Skrátka a jasne: v drvivej väčšine dielov som mal pocit, že dotyční si tu za svoje problémy môžu sami vďaka vlastnej pasivite a lenivosti a zároveň večnej nádeji že príde zázrak a dočkajú sa spasenia. ()

Amper01

Je fajn, že národ slováků je především národ perfektních párů a rodičů bez problémů (alias ti co hodnotí odpadem) Ale pro nás obyčejné smrtelníky má pořad hodnotu. Každý učený z nebe nespadl. A kdo neměl to štěstí mít dva milující rodiče, kteří šli sami vzorem, ten někdy opravdu neví, jak se s některými věcmi vypořádat. Takže tento pořad, který opravdu pomáhá, hodnotím velmi dobře. A moudrý je ten, kdo umí naslouchat. Ostatně - sám si odnáším pár zajímavých tipů. Kamery jsou pro dané rodiny holt cenou za pomoc. SUPER, jen tak dál! ()

emdvojka

Ja som o Gizele nič nepočul. A nič nevedel. Ale pravdou ostáva, že aj keď nieje táto žena vyštudovaný psychológ (ak je,tak sorry) aj tak ponúka charizmu a hrejivé slová, pre ľudí, ktorí si prosto sami pomôcť nedokážu. Preto v tomto projekte vidím zmysel a výsledky... ()

bubblebobble

No ale tak zase HEJ !!! Vôbec to nie je až také zlé ako sa javí. Za veľké plus považujem hlavne to, že sa tento krát nesnažia aktérov zosmiešňovať a ukazovať len konfliktné situácie. Naozaj to sledujem s tým, že som zvedaví či sa problém podarí vyriešiť. A nie je to ani také (ak nerátam jednu časť) hranie na city ako to bolo pri modrom z neba. Giza je na prekvapenie svokra, ktorú by som aj celkom prijal, teda až na ten spev. ()

RigorMortis odpad!

Krutoprísna pani z reklamy na lepidlo na zubné protézy a cigánska rodinka. Tá chvíľa, na ktorú som sa donútil sadnúť si k TV a pozrieť si tento výšplech, mi na hodnotenie bohato stačí. Narkóza sa nikdy nepoučí a naďalej bude z divákov robiť tupé nekritické ovce. Odpad. ()

KukulienkaHO odpad!

Pomáhanie rodinám v núdzi... hahaha! Ak je pomáhanie rodine v núdzi to, že sponzori zaplatia malému a nenadanému decku hokejovú školu, tak potom ja som klon Gizky Oňovej, teda "Svokry". ()

Amalberga

Co slovo, to perla. Paní Giska rozhodně nešetří diváky ani účastníky této poněkud bizarní reality show. Její ostříží komentáře do kamery jsou geniální. Reality show nesluduji, ale Svokra je díky osobnosti paní Gisky koukatelná a pobaví. Procítěná a správně načasovaná pop hudba už jen dokresluje srdcervoucí patálie rodin, které se rozhodly (většinou) ztrapnit v televizi. Nevím, kdo hudbu vybírá, ale když hrály píseň Rehab od Amy Winehouse (Giska zrovna vařila své legendární rizoto ala Giska) a u toho řešili problém alkoholika v rodině, nevěděla jsem, jestli se smát nebo plakat smíchy. P.S. Brala bych pořad Učíme se slovensky s Giskou, protože její průpovídky jsou super. ()