Reklama

Reklama

Medvědí princ

(TV film)
  • Německo Der Prinz im Bärenfell (více)

Obsahy(1)

Ďábel změnil krásného prince v obludu porostlou medvědí srstí. Zachránit ho může jedině dívka, která se do něj v této podobě zamiluje... Princ Marius se zajímá jen sám o sebe. Nic a nikdo jiný ho nezajímá. Jednoho dne při projížďce v lese spatří v trávě zlatý prsten. Seskočí z koně, navlékne si ho a v tom okamžiku se změní v obludu porostlou medvědí srstí. Prsten tam totiž nalíčil sám ďábel. Jeho kůň před ním uteče, v zámku na něj pošlou stráže. Marius bloudí po lese a jednoho dne má už takový hlad, že ukradne na statku kus chleba. Syn statkářky ho postřelí a Marius uteče do lesa. Na statku slouží Elisa, které se obludy zželí, v noci ho jde hledat. Odveze ho na vozíku do stodoly, kde mu ošetří ránu a dá jídlo. Po uzdravení se Marius vrací do lesa, dá Elise půl svého prstenu. Tím je zrušeno kouzlo a ďábel mu musí vrátit lidskou podobu. Marius se vrací do zámku, kde ho pokládali za mrtvého. Nemá tam ale žádného stání, vydá se na statek za Elisou. (TV Nova)

(více)

Recenze (4)

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Nemci iba nahodou a to na obrovskom casovom priestore vedia charaktery, tu zakonite nemozno rozvinut rozpravkove vztahy. Tupy muzsky predstavitel s chlapsky vyzerajucimi zenami rozohraju kratke bezemocne divadlo s jednou strelou, drevom, ohyzdnou maskou, nudou, sterilitou a nezaujmom o divaka. (Videne 29.12.2019, stv1) ()

Reklama

Big Bear 

všechny recenze uživatele

S dětmi celkem koukatelné, ale... Zlatý Ivánek v Mrazíkovi, ten i přes archaičnost pohádky vypadal jako medvěd. zakletý Princ v této pohádce vypadal spíše jako Big Foot :-). Co se mi líbilo prostředí kde byla pohádka točena, ty vodní kanály byly hezké. No jinak to byla taková klasická německá pohádka, lehce hozená do kýče s občasným německým nehumorem. Ačkoliv naše pohádky posledních let jsou většinou hrůza, alespoň tam máme hezké herečky. Tady v téhle nebyla hezká ani jedna a to dokonce ani ta, kterou si princ nakonec (možná) vezme za ženu. Dávám tedy za dvě půlky prstenu. * * ()

DavidDizzer 

všechny recenze uživatele

Trochu jsem nepobral toho carodeje, ktery se sam nemohl dostat z te site? Treba kouzly ? Jinak pohadka neurazi, nenadchne. Velmi primitivni dej a napad, nic extra dej. ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama