CheeseFigure

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Chápem to hodnotenie a dokonca titul ,,najhoršia epizóda", ktorým niekto označil tento diel na webe. Ja si ale nemyslím, že to tak je. Titul ,,najhoršia epizóda" patrí (aspoň podľa mňa) časti ,,Never Ricking Morty". Čo sa týka Rickdependence Spray, tak sú veci, ktoré v animáku vidieť nechcem. Ani v takom, akým je Rick a Morty. Odhliadnu od toho, boli tu veci, ktoré ma potešili. Napríklad návrat prezidenta. Ďalej ma bavili Beth a Summer a celkovo tie ,,muži vs. ženy" narážky. A samozrejme nesmiem zabudnúť spomenúť Blazena! ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Akože chápem, prečo sa na túto epizódu zosypala tak ostrá kritika, ale ja som sa skrátka náramne bavil. Bolo to nechutné, sarkastické, plné sexuálnych, ale i politických narážok, a sexizmu. Je vážne sranda, čo všetko si Rick and Morty dovoliť, tentokrát nám vystavali kataklizmatický problém na Mortyho obšťastňovaní a obrích spermiách. ()

Enon

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nechápu jak je to napadlo. Díl, který má za účel hlavně pobavit, což se mu povedlo, vtipný to opravdu bylo. Příběh není nějak moc geniální a zajímavej jak je u tohoto seriálu zvykem. Příběh je naprosto šílenej a mě osobně to nevadí, nevadí mi když jednou tvůrci udělají epizodu u který stačí jenom vypnout a prostě se bavit. Ale už by se to nemělo dál opakovat. Jednou to stačí. 4* ()

Oralfabet

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tak tohle byla zatím ta nejvíc random pičovina, co tenhle seriál nabídl. A asi se mi to vlastně celkem líbilo, kvalitou mi to přišlo blíž ke Get Schwifty, než k dračí epizodě z minulé série, jen ty woke narážky ze strany Beth a Summer působily trochu trapně a sem tam nějakej vtip nefungoval. I z krátkého Inside the episode segmentu bylo jasné, že tvůrci sami jsou trochu šokovaní z toho jakou sračku to vlastně splácali dohromady. Ale mě prostě jednou za sérii takováhle absolutní wtf epizoda nijak zvlášť nevadí, pokud bude zbytek série na stejné úrovni jako první tři epizody, budu naprosto spokojen. I když je to bez debat jeden z nejhorších dílů. Jo a odkaz na film CHUD byl stejně jako všechno ostatní značně random. ()

gumbo

Tohle vypadalo, jako by se Harmonovi nebo Roilandovi zdál strašně šílený sen a pak ho celý předělal do animace. Nebo to někdo přehnal s úživáním holucinogenů. Ani nevím jak to hodnotit, já na to jen nevěřícně koukal a vůbec netuším jestli se mi to líbilo nebo ne. Další takové epizody už prosím ne, tohle už je na mě trochu moc crazy. :) ()