Reklama

Reklama

Recenze (11)

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Taký priemerný diel. Viac ma bavila linka s Rickom, Beth a Jerrym. A nielen kvôli tomu, že rád vidím interakciu Ricka s dcérou. Potešila ma narážka na Hellrisera a dizajn démonov, s ktorým sa autori pohrali. Čo sa týka linky Mortyho a Summer, tak tí dostali nového parťáka, ktorý nebol veľmi zaujímavý. Potitulková scéna zrejme najslabšia v tejto sérií. ()

Alex_01 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Morty a Summer se snaží za každou cenu zalíbit novému cool týpkovi ve škole a Rick zneužívá Jerryho cringe hlášek pro potěšení pekelných bytostí. Tvůrci z toho vytřískali docela dost vtipných hlášek, byl zde i nějaký vývoj vztahů a charakterů postav, nicméně to není tak nápadité, navrstvené a tempem divoké jako první dva díly, takže 4* ()

Reklama

Oralfabet 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po minulé epizodě zase návrat ke standartní kvalitě. Parodie na Hellraisera se celkem podařila (i když chvílema už se ty vtipy o tom, jak milujou bolest trochu opakovaly) hlavně bylo ale zajímavé sledovat, jak se vyvinul vztah Jerryho a Ricka. U Mortyho a Summer mě zase zaujalo a pobavilo, jak nervózní a nešikovní jsou, navzdory všem svým zkušenostem a zážitkům z vesmíru, při běžných sociálních interakcích. A návrat Rickovy vesmírné lodi jakožto plnohodnotné postavy taky nesmírně potěšil. Zdá se mi, že lidé jsou po minulé epizodě možná trochu příliš kritičtí. "Could this be the end of mousetrap nipples?" ()

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Uťahovať si z Jerryho nikdy neomrzí, tá jeho naivita a nechápavosť ma zakaždým pobaví. A návšteva pekelnej dimenzie s pravidelnou dávkou negácie zapríčinenou konverzne inverznými démonmi bola už iba čerešnička na torte. Aj s Mortym a Summer sme si užili kopu bláznivej srandy, ich dobrodružstvo s Rickovým vozidlom stálo za to. ()

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama