Rick a Morty - Série 5 (2021) (série)

Forgetting Sarick Mortshall (S05E09)

(epizoda)

Vondy

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Je zajímavý sledovat Mortyho vývoj. Tahle sezóna a hlavně tahle epizoda ukázala, že už se o sebe dokáže postarat sám. I když to tak sám evidentně necítí, bez Ricka mu fakt může být líp. Jenomže Rickův odchod je tak nějak moc náhlej, že divák může jenom těžko čekat něco jinýho, než návrat k normálu v dalším díle. Závěrem doufám, že Jerry zůstane kaluží. ()

Oralfabet

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úžasná epizoda, sama o sobě i jako první část velkolepého finále. Rick i Morty mají každý svou separátní dějovou linku (a obě jsou extrémně originální a zábavné), ale přesto je celá epizoda hlavně o jejich vztahu. A to, že každému je na konci asi jasné, že Rick se k Mortymu vrátí a zbytek seriálu nebude o jeho dobrodružstvích s dvěma vránami, na síle některých momentů neubírá. ()

Milano33

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Som pomerne rád, že sa vzájomnému vzťahu Ricka a Martyho, ktorý je už je aj tak veľmi vrstevnatí, pridala ďalšia dimenzia. Bolo mi však docela ľúto, že sa cesty Ricka a Mortyho takto separovali od seba a ešte viac ma dojal ich definitívny rozchod, ku ktorému žiaľ došlo. Ale na druhú stranu som zvedavý na nové dobrodružstvá s vranami. Rick and Two Crows Forever! :D ()

• V této epizodě se objevuje speciální zbraň, která dokáže zvrátit evoluci všeho, na co vystřelí, což je reference na hraný film Super Mario Bros. (1993). (Frca)