Milano33

Som pomerne rád, že sa vzájomnému vzťahu Ricka a Martyho, ktorý je už je aj tak veľmi vrstevnatí, pridala ďalšia dimenzia. Bolo mi však docela ľúto, že sa cesty Ricka a Mortyho takto separovali od seba a ešte viac ma dojal ich definitívny rozchod, ku ktorému žiaľ došlo. Ale na druhú stranu som zvedavý na nové dobrodružstvá s vranami. Rick and Two Crows Forever! :D ()

Necrotongue

Hmmm, tohle na mě působilo jako poněkud netypický díl. Tvůrci připravili pro Mortyho i pro Ricka samostatnou dějovou linii, aby se tak hlavním motivem deváté epizody stal jejich nevyrovnaný vztah. I v tomto případě jsem dostal pořádnou porci drsného humoru, ale hrálo se i na vážné téma a celé to dohromady moc fajn fungovalo. / Poučení: Ani vrány nejsou, čím se zdají být. ()

Oralfabet

Úžasná epizoda, sama o sobě i jako první část velkolepého finále. Rick i Morty mají každý svou separátní dějovou linku (a obě jsou extrémně originální a zábavné), ale přesto je celá epizoda hlavně o jejich vztahu. ()

LachtanShows

Po skoro měsíční pauze je doznění páté řady nejulítlejšího z nejnejpřístupnějších animáků tady a i když už je kvalita ze začátku série ta tam, já se ani po 50 epizodách nemůžu nabažit animace a Mortyho dabingu. ()

muti

Morty je taký nahraditelny, že jeho job by zvládli trebárs aj dve vrany. Fakt? Challenge accepted. Avšak vrany majú čosi na pláne, obzvlášť keď prídu na vesmírnej lodi a top notch tech v havraňom skine. Vrany sú osvietene bytosti a ukazujú Rickovi jeho toxický vzťah k Mortymu. Rick zisťuje, že vrany ho vedia mnohému naučiť ()

CheeseFigure

Spokojnosť, keďže epizódy rozoberajúce vzájomný vzťah Ricka a Mortyho mám rád. Dočkali sme sa ich odlúčenia, vďaka čomu sme dostali dve dejové línie a obe boli rovnako zaujímavé a dobré. Nemám čo viac dodať. ()

Vondy

Je zajímavý sledovat Mortyho vývoj. Tahle sezóna a hlavně tahle epizoda ukázala, že už se o sebe dokáže postarat sám. I když to tak sám evidentně necítí, bez Ricka mu fakt může být líp. Jenomže Rickův odchod je tak nějak moc náhlej, že divák může jenom těžko čekat něco jinýho, než návrat k normálu v dalším díle. Závěrem doufám, že Jerry zůstane kaluží. ()