Pilot (S01E01) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2013, 22 min

Režie:

Justin Roiland
(další profese)
 • Heisenberg_
  ****

  "Ricku to nejsou roboti!" "Ne, ale jsou to byrokrati, to je skoro stejný." --- Jdeznát, že se tvůrci téhle ujetiny veskrze inspirovali Red Dwarfem a legendárním Back to the Future. Red Dwarfem proto, že je zde plno popkulturních narážek (na Star Trek jsem si třeba všiml), hlášek a vědecko-fantastických šíleností a nehorázný počet cáklých situací, a především BTTF proto, že se Rick neuvěřitelně podobá, povahou, ale v prvé řadě vzhledem, Dr. Emmetu Brownovi, a jeho sidekick je takový druhý a stupidnější Marty McFly. Zatím má Rick a Morty trošku dětinský, ale jakž takž dobrý scénář - uvidíme, kam se vše vyvine.(17.9.2017)

 • Miller
  *****

  Tohle je nářez! Smšť vtipů, kravin a narážek v pětadvaceti minutách! Skvělý originální dabing, pokud má celý seriál hodnocení 92 % a pilot "pouze" 85 %, nevím co dále čekat. 100%(6.5.2017)

 • T-pack
  ***

  Tenhle pilot mě ke sledování seriálu skutečně nepřesvědčil, a ačkoliv esence Ricka a Mortyho už tu je, byly to až nejrůznější klipy na youtube, které mě přesvědčily, že seriál stojí za zkoušku. Tenhle díl je víceméně jen taková surová Futurama.(24.11.2018)

 • Necrotongue
  ****

  Od samého začátku má epizoda naprosto zběsilé tempo a je to možná trochu na škodu. Rozjezd bych každopádně zvolil pomalejší pro lepší zorientování, ale postavy i hlášky jsou skvělé.(6.11.2017)

 • ExpertRaptor
  *****

  Skvelá epizoda. 90%(15.8.2018)

 • - Jedná se o jedinou epizodu, která nemá scénu po titulkách. (itsp4trik)

 • - Slovo „Morty“ zaznělo v epizodě celkem 113 krát. (itsp4trik)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace