Lawnmower Dog (S01E02) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2013, 22 min

Režie:

John Rice

Scénář:

Ryan Ridley

Producenti:

Dan Harmon, Justin Roiland

Střih:

Lee Harting
(další profese)
 • ArsenalEagle
  *****

  Scary Terry a jeho "bitch" dodává celému dílu úplně jiný rozměr. Skvělá narážka na Počátek(23.8.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Druhá epizoda byla dokonalá už od svého Počátku, střídání snů bylo výborné, ale Snowball a jeho říše byli tou pravou třešničkou na dortu.(6.11.2017)

 • ExpertRaptor
  ****

  Výborná epizoda. 75%(15.8.2018)

 • T-pack
  ****

  Druhý díl už se mnohem víc podobá tomu, co jsem si o seriálu dal dohromady z pověstí, které ho předchází, a z krátkých klipů, které jsem ještě před uceleným sledováním viděl. Snowball jako potenciální vůdce psí revoluce je pro mě klíčové téma dílu. Souběžná Inception linka mi přišla... dost obyčejná, asi tak bych ji popsal. Možná i trochu samoúčelná, ačkoliv je v závěru navázána na tu druhou.(24.11.2018)

 • Heisenberg_
  *****

  "Bude to podobné jako v Počátku Morty, akorát to bude dávat smysl." --- Nedivím se, že je RaM takový masivní fenomén. Jedná se totiž o takovou moderní sloučeninu Red Dwarfa a Back to the Future, a oba tyto masterpiecy miluje téměř každý. Do RaM jsem se zatím nezamiloval, ale u této epizodky jsem se velmi bavil. Skvělá parodie na Noční můru v Elm Street s novou formou Freddyho Kruegera s mluvou Jessieho Pinkmana, s koncem jako z druhého Terminátora, avšak zde si lidského života začal vážit pes... jo, jo, pokud znáte a chápete ty reference, odkazy a parodické pasáže, budete se bavit ještě více.(13.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace