Rick zjišťuje, že on i Morty se nachází v mimozemské simulaci a společně se z ní snaží utéct. Brzy se ale ukazuje, že vše je mnohem komplikovanější, než se zprvu zdálo. (Oralfabet)

Frajer42

Za mě zatím nejlepší díl, a to především díky skvěle vypointovanému, leč nemálo očekávanému, závěru. Naprosto parádní přehazovaná o to, kdo je nejchytřejší ve vesmíru. Navíc, téma tohoto dílu je mi extrémně blízké, neboť žiju v přesvědčení, že sami jsme takovou simulací či experimentem ve zkumavce mnohem vyspělejší civilizace. Takže mi to zdaleka nepřišlo tak přetažené za vlasy, jako to přišlo pravděpodobně velmi početné skupině diváctva. [85 %] ()

Necrotongue

Další výborná epizoda, začínám mít dojem, že mě tento seriál asi nedokáže zklamat, tvůrcům se zatím daří vytvářet díly, které jsou opravdu vtipné. I když vtipné... To je asi slabé slovo. ()

T-pack

Tento díl bych osobně označil jako první výjimečnou epizodu seriálu. Možná by i stačil ten takzvaný "mindfuck" se simulací, protože je to první chvíle, kdy seriál začíná divákovi nepřímo pokládat otázky hlubší, než je u animovaného komediálního seriálu běžné, aniž by však takové otázky sám složitě zkoumal - v podstatě si z nich dělá jen prostředek své existenciální komedie. A to je právě to, co mě k seriálu poprvé přitáhlo. Co mě ale dvojnásobně překvapilo, bylo provázání dobrodružství Ricka a Mortyho v simulaci s Jerryho falešným nejlepším dnem. Hlavní dějová linka se tak svým způsobem stává pozadím pro Jerryho osobnostní krizi. A potitulková scéna je už jen třešničkou na dortu. ()

Sany33

Príbeh: Rick je unesený mimozemskou rasou, ktorá sa snaží získať recept na temnú hmotu, ktorú využíva na cestovanie vesmírom. Na pozadí sa Jerrymu rúca v simulovanej realite jeho najlepší deň života. Prevedenie: Vtip seriál nestráca a sekundujú mu v tom dokonalé hlášky ale aj tak mi tam niečo chýba. 77% ()

DocBrown

Jako Trekkie, který nesnáší většinu těch simulátorových epizod opakovaných pořád dokola (kolik jich bylo, minimálně deset?), jsem opravdu nadšen. Ty chyby v matrixu byly opravdu vymazlené, např toaster. ()

pauliecze

Během sledování tohoto seriálu se začínám cítit jako v simulaci, a v té simulaci se člověk musí krotit, aby se sluchátky v uších neprskal smíchy na nic netušící "spoluobyvatele" kupé ve vlaku. Mohli by mi pak nakonec přiložit nůž na krk. ()

muti

Inception simulácie ktoré majú dohnať Ricka k prezradeniu tajného receptu na vesmírne cestovanie a pohon. Bude Rick schopný rozoznať high definition simulácie a ich glitche? ()

BrMikes

Tedy, ne že by snad nebyl závod o to, kdo je chytřejší, zvraty ve stylu co je a co není simulace nebo Jerryho linka o tom, jak se žije v Matrixu nebyly zábava ale já vám nevím. Tak nějak mě to nebaví tolik jako jiné epizody. Nicméně je to pořád vysoko nad nějakýmj zavedenými standardy. ()