M. Night Shaym-Aliens! (S01E04) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 21 min

Režie:

Jeff Myers

Producenti:

Dan Harmon, Justin Roiland

Střih:

Lee Harting
(další profese)
 • ExpertRaptor
  ****

  Výborná epizoda. 80%(16.8.2018)

 • T-pack
  *****

  Tento díl bych osobně označil jako první výjimečnou epizodu seriálu. Možná by i stačil ten takzvaný "mindfuck" se simulací, protože je to první chvíle, kdy seriál začíná divákovi nepřímo pokládat otázky hlubší, než je u animovaného komediálního seriálu běžné, aniž by však takové otázky sám složitě zkoumal - v podstatě si z nich dělá jen prostředek své existenciální komedie. A to je právě to, co mě k seriálu poprvé přitáhlo. Co mě ale dvojnásobně překvapilo, bylo provázání dobrodružství Ricka a Mortyho v simulaci s Jerryho falešným nejlepším dnem. Hlavní dějová linka se tak svým způsobem stává pozadím pro Jerryho osobnostní krizi. A potitulková scéna je už jen třešničkou na dortu.(24.11.2018)

 • Necrotongue
  *****

  Další výborná epizoda, začínám mít dojem, že mě tento seriál asi nedokáže zklamat, tvůrcům se zatím daří vytvářet díly, které jsou opravdu vtipné. I když vtipné... To je asi slabé slovo.(7.11.2017)

 • Miller
  *****

  Skvělá satira! Prostě nářez, ale co se furt divím, vždyť je to Rick a Mo..oo....o.---------(9.5.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Slabší epizoda po scenáristické stránce, ale přesto nenudí. Schválně, jestli tuhle epizodu viděl scenárista M.Night Shyamalan...(14.11.2017)

 • - Název epizody odkazuje k postavě režiséra M. Night Shyamalana, který proslul svými filmy s překvapivými zvraty. (Firebug)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace