Meeseeks and Destroy (S01E05) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 21 min

Ryan Ridley

Dan Harmon, Justin Roiland

Lee Harting

"Skvělý dobrodružství kamaráde! Skončíme v obřím vězení, kde když někomu upadne mejdlo, přistane nám přímo na hlavě a rozdrtí páteř. Pak už jim nic nebude bránit v tom, aby nás zprznili." --- Jako kdybych se koukal na ultimátnější podobu South Parku. Linka ve fantasy světě neměla chybu - kdyby takhle bizarní bylo samotné WoWko, moje závislost na něj by se ještě umocnila.... "Hey, I am Mr. Meeseek, look at me!"(14.11.2017)

Tohle byl jeden z těch dílů, jejichž zápletku jsem si dal dohromady ještě před zhlédnutím z nejrůznějších klipů, a jeden z těch, který mě donutil dát seriálu šanci. Dobrodružství Ricka a Mortyho je v tomto díle trochu slabší, i když alespoň dává prostor komice, která slouží jako protiváha o něco méně humorné, nicméně akčnější a hlavně temnější lince s pány Meeseeksi (ne, že by u Ricka a Mortyho nebyla sem tam temnější chvilka, že ano, scéno na záchodcích). Ztřeštěnost pana Meeseekse s otázkou okolo jeho existence a utrpení ukazuje, jak tvůrci dokážou kombinovat záměrně velmi tupý humor se závažnými metafyzickými koncepty, které ovšem nelezou divákovi tak nuceně pod nos.(25.11.2018)

Také bych bral mýsýka :) Skvělé, a brilantní, opět. Asi nejméně bláznivý, a zároveň nejlepší díl Rick and Morty. 100%(9.5.2017)

Tak to byla pecka, tady bych méně hvězdiček udělit prostě nemohl. " I´m Mr. Meeseek, look at me!", tuhle větu hned tak z hlavy nedostanu.(7.11.2017)

Mít tak krabičku s Meeseeksy... ze mě by se taky zbláznili, třeba z toho, kdyby mi měli poradit, jak napsat kloudný komentář k tomuto dílu, to by se asi nedočkali.(19.8.2019)