Rick Potion #9 (S01E06) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 22 min

 • Miller
  *****

  Tak jo, psal jsem u mýsýků, že je to moje nejoblíbenější epizoda. Mýlil jsem se. Tohle je snad nemožné! Něco takového málokdo dokáže! Brutus! Prostě nemožné, stejně jako Morty! 100%(9.5.2017)

 • Necrotongue
  *****

  Fakt by mě zajímalo, kam tvůrci seriálu na ty nápady chodí. Tohle se fakt rodí někomu jen tak v hlavě? No, nevím jestli bych chtěl být v kůži takového člověka:-)(7.11.2017)

 • bart_
  *****

  "Hraboš. Víš co je to hraboš Morty? To je takový zvíře který prošuká celej svůj život." --- Velmi povedená a dobrá parodie na zombie žánr obecně, samozřejmě v jiném podání, kde samotné zombie nahradily kudlanky...(16.11.2017)

 • T-pack
  *****

  Při chronologickém sledování je tohle bezesporu zatím nejsilnější epizoda. Začíná poměrně nevinně, čím víc ale Rick věci posere, tím nepravděpodobnější se zdá, že se najde způsob, jak zachránit den. Teprve šestá epizoda, a divák už celkem důvěrně zná všechny z rodiny Smithů, aby díl fungoval jako rozvoj jejich vztahů - ať už je to dynamika mezi Rickem a Mortym, obou těžce chybujících postav, každá však chybuje z jiného důvodu, nebo mezi Jerrym, Beth a Summer. Pramení to z toho, že každý z nich je mnohem komplexnější, než se na první pohled zdá, a v tomto ohledu musím říct, že Jerry se hodně rychle stává mým oblíbencem. Když v tom ovšem přichází třetí dějství a kompletně otočí knoflíkem - Rick najde způsob, jak apokalypsu zvrátit, a je to skutečně způsob zvrácený. Veškerý vývoj, který postavy prodělaly, se v podstatě vytratí, a zbyde jen Morty, který za zvuku popové baladičky prožívá ten nejtěžší moment ve svém životě. A není to jen jeho osobní mindfuck - opět je to něco k zamyšlení pro diváka. Obdoba Black Mirror, jen místo rychle se rozvíjející technologie stojí ve středu poznatky současné teoretické fyziky. A taky je to vlastně jen součást jednoho velkého, šibeničního gagu.(25.11.2018)

 • ghatos
  *****

  Existuje nekonečné množství realit...jen to musí člověk nějak pobrat ;) . 93%.(16.10.2019)

 • - Jedná se o první epizodu, která má ve svém názvu Ricka. (SONY_)