Raising Gazorpazorp (S01E07) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 22 min

Režie:

Jeff Myers

Producenti:

Dan Harmon, Justin Roiland

Střih:

Lee Harting
(další profese)
 • pauliecze
  ****

  Proč jsem si u této epizody vzpomněl na polskou komedii Sexmise? (Malý spoiler) Jinak Hulk je takovej ťuťuňuňu nasranej týnejdžr v existenciální krizi :-)(21.8.2019)

 • Necrotongue
  ****

  Byla sedmá epizoda ujetá? Byla. Bohužel se taky snažila být příliš poučnou, což citelně omezilo dopad humoru na diváka (mě). Zvykl jsem si už na drtivější údery.(7.11.2017)

 • MERKATtv
  ****

  Ďalšia slabšia epizóda ale tiež dobrá...(20.1.2018)

 • Miller
  *****

  Vlastně je celý díl o problematice patriarchátu a genderové nevyrovnanosti, že bychom neměli nikoho odsuzovat, ale neměli bychom se nebrátnit, dokonce bych řekl, že je to zakomponované do boje rasismu a pozitivní diskriminace a o stupiditě obou těchto extrémů. Mě se epizoda líbila. 100%(9.5.2017)

 • T-pack
  *****

  Tentokrát o poznání přímočařejší epizoda těžící z nekompromisní absurdity, ale která má stále v pozadí problematiku rodičovství, genderu, a především koncept 'nature versus nurture.' Ačkoliv je planeta Gazorpazorp primárně jeden velký rouhající se vtip, je (především pro Summer) zároveň pokřiveným zrcadlem toho, co znamená v současné společnosti mužství a ženství. Cokoliv se v tomto zrcadle však dá vyčíst, bude nevyhnutelně obestřeno velkou dávkou nejasnosti, protože Rick a Morty je seriál, který se nesnaží filosofovat, natož poučovat. Jen otázku vždy nadhodí a pak stejně zakončí epizodu hlasitým uprdnutím.(25.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace