Rixty Minutes (S01E08) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 22 min

Scénář:

Justin Roiland

Producenti:

Dan Harmon, Justin Roiland

Střih:

Lee Harting
(další profese)
 • Miller
  *****

  Jak jinak, Jerry opět něco podělá. Velmi zábavné, sice je to asi nejhorší díl, ale zábavné(17.5.2017)

 • Tumbik
  *****

  Ta potitulková scéna nemá chybu! Hamsters That Live In Butts. Geniální :D.(28.7.2017)

 • Necrotongue
  ****

  Tentokrát jsem byl lehce zklamán. Epizoda sice měla světlé momenty, ale jako celek na mě příliš nefungovala. Pro mě to byl zatím nejslabší díl seriálu. 4*-(7.11.2017)

 • Heisenberg_
  ***

  Soráč za to hodnocení, ale tahle epizoda prostě byla doslova o hovně...(24.11.2017)

 • T-pack
  ***

  Rixty Minutes mě zatím bavilo ze všech dílů zdaleka nejméně, a to počítám Pilot, který jsem od jeho zhlédnutí převážně pustil z hlavy. Je jasné, že tvůrci seriálu, a Roiland především, vždycky dají přednost gagu před tím, co jsem na Rickovi a Mortym dosud vyzdvihoval, a že to je zkrátka součástí půvabu téhle show. Nic to nemění na faktu, že improvizovaná intergalaktická televize, ač ve své absurditě úsměvná, dostává v dílu neúnosně mnoho prostoru. Souběžně probíhající rodinná krize je předvídatelná, nemá ten můj oblíbený existenciální přesah, a navíc svým způsobem zkazí jednu z věcí, díky které je díl Rick Potion #9 dosud mou nejoblíbenější epizodou. “Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody’s gonna die. Come watch TV?” - tenhle výrok by nebyl o nic méně součástí seriálu, i kdyby epizoda Rixty Minutes nikdy neexistovala.(26.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace