Rixty Minutes (S01E08) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2014, 22 min

Justin Roiland

Dan Harmon, Justin Roiland

Lee Harting

Jak jinak, Jerry opět něco podělá. Velmi zábavné, sice je to asi nejhorší díl, ale zábavné(17.5.2017)

Ta potitulková scéna nemá chybu! Hamsters That Live In Butts. Geniální :D.(28.7.2017)

Tentokrát jsem byl lehce zklamán. Epizoda sice měla světlé momenty, ale jako celek na mě příliš nefungovala. Pro mě to byl zatím nejslabší díl seriálu. 4*-(7.11.2017)

Soráč za to hodnocení, ale tahle epizoda prostě byla doslova o hovně...(24.11.2017)

Rixty Minutes mě zatím bavilo ze všech dílů zdaleka nejméně, a to počítám Pilot, který jsem od jeho zhlédnutí převážně pustil z hlavy. Je jasné, že tvůrci seriálu, a Roiland především, vždycky dají přednost gagu před tím, co jsem na Rickovi a Mortym dosud vyzdvihoval, a že to je zkrátka součástí půvabu téhle show. Nic to nemění na faktu, že improvizovaná intergalaktická televize, ač ve své absurditě úsměvná, dostává v dílu neúnosně mnoho prostoru. Souběžně probíhající rodinná krize je předvídatelná, nemá ten můj oblíbený existenciální přesah, a navíc svým způsobem zkazí jednu z věcí, díky které je díl Rick Potion #9 dosud mou nejoblíbenější epizodou. “Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. Everybody’s gonna die. Come watch TV?” - tenhle výrok by nebyl o nic méně součástí seriálu, i kdyby epizoda Rixty Minutes nikdy neexistovala.(26.11.2018)