Frajer42

Jakožto nejlepší a právem též nejuznávanější uživatel této databáze, mám určité právo být náročným divákem. Se skromností sobě vlastní, jsem se tohoto práva velmi rychle vzdal. Bohužel, přes veškerou skromnost musím znovu konstatovat, že i tento třetí díl nepatřil zdaleka k tomu nejlepšímu, co tento seriál nabídnul. Nápad s jednotou zajímavý, ale rychle se okouká a vyčpí. Taktéž dostávám neblahý pocit, že tvůrci zkoušejí do děje vměstnat stále více a více citu, namísto naprosto dokonalého nadhledu a sarkasmu. [70 %] ()

Nikolas__

Celkem slabší epizoda. Závěrečná scéna je fajn, ale tak nějak nechápu co se tím tvůrci snažily říct. To mělo být emotivní? Jestli jo tak... proč? Vůbec mi to nepřišlo vtipné. ()

muti

Rickovi snáď nikdy ja nikom nezáležalo. Ako sa dá s ním vydržať? A predsa, na scénu sa vracia stará láska Unity. Hivemind Unity je tu vykreslená bravúrne, po rebound až po ochod z toxického vzťahu. Na druhej strane sa Beth a Jerry hádajú snáď už stále! Ich ďalšiu roztržku ohľadom Ricka preruší až zvláštny zvuk z garáže. ()

BrMikes

Takových slabších pět hvězd, pokud něco takového existuje. Zajímavý nápad, který je skvěle zpracovaný, což platí pro obě dějové linky. A i když ta první v sobě má jisté díry a slabší místa, hrátky autorů s konceptem Unity jsou fantastické a pořád je to tedy velmi silná a zábavná epizoda. ()

Mistr119

Zajímavá myšlenka bytosti, která asimiluje celou rasu a udělá z ní "dobrou", ale trošku zbytečně nedořešené, neudrží pozornost, protože chlastá s Rickem...jako dobrý, ale dobrý je za 3... ()