Frajer42

První díl druhé série, o kterém mohu upřímně prohlásit, že se mi líbil. Znovu to tvůrci velmi přehnali s lysohlávkami a vznikla naprosto šílená jízda. Obrovská plejáda nejrostodivnějších postaviček, spousta zábavy a především naprosto dokonale vypointovaný a vtipný závěr. Že by se to přeci jen příjemně rozjelo? [80 %] ()

Necrotongue

Plná palba, nebylo o čem uvažovat. Tohle byla perfektní epizoda a naprostý odvaz, tvůrci tohoto seriálu musí být psychicky narušení. Naštěstí. Scéna po titulcích byla naprosto dokonalá. ()

DocBrown

Jízda pokračuje, dokonalá parodie na téma falešných vzpomínek. Proč mi teď všechno připomíná současou pandemii? From now on, let's all be careful to wash our hands when we get back from outer space. ()

LachtanShows

Totální definice šílenosti a zdárný důkaz toho, co všechno si v animáku mohou tvůrci dovolit. Dělat tenhle myšlenkový a hlavně vizuální bordel v hrané verzi, tak se buďto dočkáme enormně předraženého filmu nebo totálního obrazového odpadu. ()

muti

Top časť kde Rick zisťuje že po nedávnej ceste vesmírom si domov priniesli parazita ktorý sa pasie na spomienkach obetí a každým flashbackom sa kopíruje. Postavy exponenciálne vyskakujú ako huby po daždi a všetci začínajú ukazovať na jediného narušiteľa - Rick ()

homer91

Kdybych měl zvolit nejlepší díl druhé série, je to bezesporu tento. Nápady a vtipy jsou v každé minutě seriálu a svou genialitou příběhu tento díl patří k naprostému TOPu! ()

BrMikes

Pro mě dost možná nejoblíbenější epizoda celého seriálu. A jedna z těch nejzábavnějších vůbec. Totálně ujetá a při tom vlastně geniálně vystavěná. Tolik zábavných postaviček a momentů, šílená akce a vlastně i zdravá porce deprese a rodinného rozkladu. Při tom se člověk nepřestává smát. Zkrátka a dobře dost možná jeden z vrcholů seriálu. ()

Mistr119

Tak až na pár sprostých slov byl tenhle díl celkem... dobrý! :) Pěkná analýza toho, kdo je padouch, navzdory falešným vzpomínkám.. :) Co je vlastně pravé, když si na to pamatujeme? :) ()