Frajer42

Tento díl na mě působil dojmem, jako když doktor filosofie Ivan Bartoš neodhadne dávku omamných látek a začne představovat svým voličům svůj volební program z říše hororové fantazie a dělat tak úspěšně z voličů bývalé voliče. Linka s Jerryho lilkem úplně o hovně a ani program televize se nepřiblížil obsahem dílu s televizí z první série. Velká nuda. [20 %] ()

HellFire

Začínám být hodně zklamaný a neustále si pokládám otázku, proč je Rick a Morty u tolika lidí tak oblíbeným seriálem. Opravdu dobrých dílů bych napočítal na prstech jedné ruky. ()

DocBrown

Ne, jestliže v první sérii byla epizoda s interdimenzionální televizí nejhorší epizoda, tak v druhé sérii platí to samé. Jerryho příhoda s penisem byla teda dost dobrá, ale celkově to na víc nemá. ()

LachtanShows

Přijít s touhle zápletkou už šlo snad jen pod vlivem silných omamných látek, i tak ale žádný správný fanoušek seriálu tuhle část neodsoudí. Už jsem zmiňoval, jak strašně miluju Mortyho hlas? ()

Hyssi

Tohle už je podprůměr... Hlavní postavou dílu byl Jerry což samo o sobě není dobré... Dějová linka rodičů je sám o sobě podprůměr ovšem díl opět zachraňovala televize + Rick... [47 %] ()

muti

Ten moment keď sa Jerry úplne náhodou dostane do centra medzigalaktickeho konfliktu. A to mal ísť len na aro na ošetrenie... Ešteže nemocnica dokáže vyliečiť úplne všetko..a medzičasom si Rick opäť zapína medzigalakticku TV kde nič nedáva zmysel 😀 ()

Brainstorm

Druhý díl interdimenzionální televize a opět pro mě slabý díl, snad časem nebude i třetí díl. Budu se opakovat ale tyto krátké scénky mě neberou. Oproti předešlému dílu (S01E08) tu je Jerry ta lepší část epizody. ()

BrMikes

Interdimensionální kabelovka je rozporuplná i podruhé. Některé skeče jsou silnější, některé slabší než minule. A ta vedlejší linka je rozhodně emocionálně slabší než minule, místy ale víc baví. Celkově tak ve mě celá epizoda opravdu zanechala rozporuplné pocity a obecně trošku nevím, co si o ní mám myslet. ()

Mistr119 odpad!

Celý díl bylo hrozné utrpení plné nesmyslného scénáře, absurdních nechutných a násilných scén a prostě odpad. Jsem ale rád, že jsem vydržel až do konce pro alespoň záchvěv myšlenky... totiž o počkání až negativismus ostatní přestane bavit...to je ale asi málo... ()