Reklama

Reklama

Rick a Morty - Série 3 (2017) (série)


Pickle Rick (S03E03)

(epizoda)
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi
USA, 2017, 23 min

Recenze (25)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pokud to nebyla nejlepší epizoda celého seriálu, v top trojce je určitě. Pickle Rick by si zasloužil samostatný seriál nebo celovečerák, určitě by mě bavil. Od ovládání švába se epizoda zvrhla do zatím nejbrutálnější řežby a u tohoto seriálu už to něco znamená. ()

Furmi 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

OK. Chcel som ku Rickovi a Mortymu napísať nejaký duchaplný komentár až po dosledovaní tretej série ale Pickle Rick si zaslúži byť okomentovaný sám za seba. Zatial pre mňa najlepší diel z celého seriálu. Najakčnejší, najabsurdnejší, najvtipnejší a s najkrajšou animáciou. Pickle Rick jednoznačne najlepší nápad tvorcov od "Mr. Mísiks". + Ending po titulkoch bol po dlhej dobe veľmi podarený (ináč sú veľa krát riadne trápne). ()

Reklama

kepiash 

všechny recenze uživatele

Líbí se mi, jak se noříme čím dál více do hloubky a odkrýváme skrytá zákoutí duše jednotlivých postav. To je něco, co by člověk od podobného typu seriálu určitě nečekal. Rick si poradí v každé nebezpečné situaci, dokonce i jako bezbranná okurka, o to větší problémy však má sám se sebou a se svým životem. ()

Galerie (8)

Zajímavosti (2)

  • Akční scéna Ricka a Jaguara v kanceláři následovaná útěkem helikoptérou je narážkou na Smrtonosnou past (1988). (Kubaaa97)

Reklama

Reklama