Pickle Rick (S03E03) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2017, 22 min

Pokud to nebyla nejlepší epizoda celého seriálu, v top trojce je určitě. Pickle Rick by si zasloužil samostatný seriál nebo celovečerák, určitě by mě bavil. Od ovládání švába se epizoda zvrhla do zatím nejbrutálnější řežby a u tohoto seriálu už to něco znamená.(10.11.2017)

OK. Chcel som ku Rickovi a Mortymu napísať nejaký duchaplný komentár až po dosledovaní tretej série ale Pickle Rick si zaslúži byť okomentovaný sám za seba. Zatial pre mňa najlepší diel z celého seriálu. Najakčnejší, najabsurdnejší, najvtipnejší a s najkrajšou animáciou. Pickle Rick jednoznačne najlepší nápad tvorcov od "Mr. Mísiks". + Ending po titulkoch bol po dlhej dobe veľmi podarený (ináč sú veľa krát riadne trápne).(18.10.2017)

Líbí se mi, jak se noříme čím dál více do hloubky a odkrýváme skrytá zákoutí duše jednotlivých postav. To je něco, co by člověk od podobného typu seriálu určitě nečekal. Rick si poradí v každé nebezpečné situaci, dokonce i jako bezbranná okurka, o to větší problémy však má sám se sebou a se svým životem.(18.8.2017)

"... cause I'm Pickle Rick!" ... Nemám zdání, jestli je tato epizoda nejoriginálnější, ale rozhodně je ze všech nejbrutálnější, a nejen proto se mi z celé kavalkády líbila nejvíce. Více takových libových epizod.(29.5.2018)

Nejlepší díl!(4.6.2018)