Frajer42

Spoilery! Zajímavá epizoda, která nás blíže seznámila s hlavním duem tím, že je oba rozdělila na toxickou a netoxickou část. Docela jsem se bavil, když jsem mohl sledovat nejotravnější charakter ve vesmíru - Mortyho bez toxinů. Naštěstí dal Rick v závěru znovu vše do pořádku. Seriálový strop to úplně nebyl, ale bavilo. [80 %] ()

Necrotongue

Epizoda se sice neřítila kupředu ozlomkrk, ale zase patřila k těm temnějším, které rozpitvávají Rickovy vztahy k rodině a celkově ke všem ostatním. Každopádně jsem se bavil a mořská okurka po titulcích mě totálně vyřídila. ()

LachtanShows

Detoxikace byla sice zajímavou myšlenkou, následné dění epizody mě ale nebavilo natolik, že jsem si ji dokonce kvůli prvotnímu neúplnému zhlédnutí musel pustit celou znovu. A ani tak jsem si z ní téměř nic neodnesl. ()

matolos1

Prečo mám niekedy pocit, že jedna epizóda sa dokáže tempom a dynamikou vyrovnať 1 a pol hodinovému filmu? Doslova spŕška hlášok a gagov vtom najlepšom slova zmysle. Ani sekundu sa nenudíte a za 22 minút dostanete príbeh, v ktorom sa vystrieda tucet nových prostredí so skvelou atmosférou a novými postavami. Seriál, ktorý ma nikdy neprestane prekvapovať. ()

IZFNP

Dieľ, ktorý tak výrazne prispel k budovaniu charakterov, že je až neskutočné, ako to na tej ploche 20 minút všetko funguje spolu s priehrštím iných nápadov a motívov. ()

muti

Rick a Morty si dajú galakticky očistný program ktorý z nich vysaje všetko zlo. Stanú sa z nich čisté duše, ako na počiatku. Avšak všetko to odsaté zlo bolo také veľké že nadobudlo vlastnú identitu a začalo chystať pomstu a veľký návrat do reálneho sveta ()

zissou

Každý díl je fantastický, ale (lehký spoiler:) tenhle ční soubojem Rick vs. Rick, scénou s klaunem a tou mimoděk hláškou na školní chodbě na závěr. Čisté scénáristické zlato. ()