Epizody(10)

Batahst8

9/10. Nejslabší série, ale furt to dokáže bavit (káď s kyselinou v 8 díle, celý 4. a 5. díl, atd.) a poslední díl (Ten nejlepší) dokáže i dojmout. Postavy fungují, scénář je dobře napsanej, naanimovaný je to dobře a kupa odkazů na filmy ať jsou to Danyho parťáci, Terminátor, Edge of tomorow, Vetřelec, Návrat do budoucnosti, atd. Bohužel nejslabší sérka, ale furt je velmi kvalitní a těším se na další. ()

ScarPoul

Pre mňa znova funkčné. Dokonca aj reklamný šiesty diel, kde takmer nič nedáva zmysel. Seriál si drží svoj štandard. Nielenže sa vracia k starým postavám a dejovým líniám, kde obohacuje líniu vzťahov, hoci len v malom počte častí, zároveň si ale ide svoje v ďalších uletených dobrodružstvách, kde sa niektoré stávajú kultovými - The Old man and the Seat alebo perfektný Promortyus. Niečo, čo pre mňa funguje na všetkých leveloch a úrovniach. 4. séria - 100% ()

Davies182

Den, kdy ohodnotím libovolnou z nových sérii Ricka a Mortyho něčím jiným než pěti hvězdama, bude dnem, kdy internet imploduje do červí díry, ta následně vytvoří transcendální spojnici mezi naším světem a bezpočtem alternativních realit, a z těch začne proudit krvelačná masa našich vlastních klonů, lovících ostatní humanoidy kvůli těžbě zubní skloviny, která v technologicky vyvinutějších multiversech slouží jako univerzální palivo do převaděče spojitosti. Ten seriál je tak dokonale debilní, že se u každýho dílu řehtám jak protrženej. ()

Lachtaan

Pro mě první řada, u níž už jsem musel u několika dílů čekat týden co týden na nové epizody. Ač mě za to mohou někteří lynčovat, já osobně si mnohem více užil první polovinu a v té druhé jsem se už spíše vezl na vlně toho, abych sérii "prostě dokončil". Nejspíše se s tímto opakuju už u každé sezóny, ale ty slovní hrátky v názvech epizod jsou tím nejgeniálnějším aspektem celého Ricka a Mortyho. P. S. Díl s názvem Rattlestar Ricklactica atakuje na post nejlepší epizody celé TV show. [viděno na Netflixu] ()

Klajnik odpad!

První polovina čtvrté série je naprosto otřesná. Otravné a levné (nikoli nápadité a chytře vystavěné). Měl jsem pocit, že tvůrci měli udělat nějakej počet epizod, ale vlastně se jim do toho nechtělo a neměli ani nápady, tak něco splácali a mě to přišlo jak třicátá sérka Simpsonů, kde už postavy postrádají vlastní osobnost a fungují jen (na principu setrvačnosti) jako karikatury sebe samých. Výsledek je infantilní, hloupý, afektovaný, trapný... Druhá polovina byla lepší, ale ne o moc. Stále mě nic nerozesmálo, ale už to alespoň nebylo tak strašně "levný". 1,5/5 - Doufám, že tvůrci nevyplýtvali všechen svůj elán a všechnu svou nápaditost během tří sérií. ()

• V čase 9:32 je kromě QR kódu odkazujícímu na e-shop v pozadí vidět i vesmírné lodě ze hry „Galaga“. (grovik.net)
  • Hláška „You son of a bitch, I'm in“ odkazuje na snímek Predátor (1987). (Nefrox)