Edge of Tomorty: Rick Die Rickpeat (S04E01) (epizoda)

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Sci-Fi

USA, 2019, 23 min

Tvůrci si sice u tohoto seriálu dávají dost na čas, ale zatím se mi čekání vždycky vyplatilo. Platí to i pro úvodní epizodu čtvrté série, která přinesla všechno to, co mám na téhle záležitosti rád. Rick stále kašle (eufemismus) na jakoukoli korektnost (politickou nevyjímaje) a protahuje Mortyho nebezpečnými situacemi, krví, vnitřnostmi a podobně.(11.4.2020)

Když má člověk celej multiverse, aby se vyblbnul, musí se divákovi nutné vkrást na mysl pocit, že už to ve čtvrté řadě není ono, že je to na efekt a podobně. Takový pocit jsem měl většinu času i oblíbené epizody Pickle Rick a trochu i teď. Ale pak (u Pickle Ricka) přišel závěr a ten to zase posunul o kus výš. A stejně tak i u téhle epizody, která je jedna z těch, co nic moc neřeší, byly chvíle, kdy jsem si říkal wau, paráda. A tak, i když zase budu čekat na dokonalý díl, kterej mě posadí na zadek, musím dát plnou palbu, protože pořád je to monstrózní pecka ... a vosí oběd, tak to je jiná paráda :-D.(12.11.2019)

• bart_

Sorry jako, ale tahle přehnaná dětinská překombinovanost na mě už prostě neplatí. Předpokládaná cílovka: 6 let(?) ... Tohle že se má líbit masám? Ani náhodou. Verdikt: 44%(16.11.2019)

Obvykle hodnotím celou sériii, nikoliv jednotlivé díly, ale "Rick and Morty got a point and I am not gonna be the one who figure it out" Wubba Lubba Dub-Du!!!(12.11.2019)

Tak čtvrtá série vůbec nezklamala (uznávám, že jsem měla trochu obavy, přece jenom už je to čtvrtá série) a rozjela to šíleně pěkně od začátku. Zase spousta odkazů na všechnomožný a skvělá parodie na média a politiku. Prostě Rick a Morty se vrátil a já si to plánuju kurva užít. Wubba Lubba Dub Dub! Hodnocení: 10/0(29.12.2019)