Reklama

Reklama

VOD (1)

Recenze (19)

ALIENka_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na delší dobu teď poslední epizoda, než nám Adult Swim naservíruje další pochoutku v podobě druhý půlky série, a musím říct, že tenhle díl byl ze všech nejchutnější. Kurvaa to bylo zakončení polosérie - plno random sraček a hadí planeta a tak skvěle to do sebe zapadá, no já se poseru, jak může bejt něco takhle geniální! Tak a teď už mi nezbejvá nic jinýho, než čekat na další dávku do žíly tohohle úžasnýho počinu. A že se těšim jak sviň, to vám můžu potvrdit! Hodnocení: 10/10 ()

JamesSi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je skoro až smutný, že vypotřebovali první epizodu o cestování v čase na tuhle lol random kravinu. Třetí řada byla dost rozporuplná - jedna hodně dobrá epizoda, tři fajn, zbytek průměr. Hlavní její problém bylo, že se pokusil rozebírat rozvod, psychologii postav atd. a ty "zábavné věci" byli v pozadí. Čtvrtá řada má podle mě opačný problém - jako by si řekli, že chtějí "Ricka a Mortyho", jak býval a tak se vykašlali na nějaký posun postav, příběh se vpodstatě vynuloval a dostáváme tak jen dobrodružství. Bohužel ne tak zapamatovatelná jak z první a druhé řady, uhánějící zběsilým tempem, kde nemá cenu ptát se na logiku. Mám rád Justina, ale už to působí, že jim docházejí nápady a tak si náměty cucají z prstu (jo, zrovna mě nebaví heist filmy, tak uděláme epizodu dle toho, jo, zrovna mi došlo, jak jsou draci trapní, pojďme si z toho udělat srandu). U téhle epizody je taky zklamání, že se tvůrci dušovali, že cestování v čase neudělají, protože to by přineslo jen nelogičnosti a zmatky. No a když jim došli nápady, tak se na nějaké nelogičnosti a zmatky vykašlali. Rick a Morty je nyní moc velký na to, aby selhal alespoň na dalších pět sérií. A Adult Swim ho nezruší, jelikož je to prakticky jediná show, která jim vydělává. Jestli tedy alespoň R and M pomůže financovat pořady, které chci vidět (Shivering Truth, Primal, Ballmastrz 9009), tak budu rád, ale kvalita dle mě klesá. ()

Reklama

BrMikes 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak toto je opak předchozí epizody. Tady to pro mě šlape přesně jak Rick a Morty šlapat mají. Cestování časem seriál využil po svém a velmi vtipně. Hadí civilizace je další z řady skvěle zpracovaných vtipů a to, že jako pointa se nám vrací časová policie jsem velmi ocenil. A Jerryho dost možná nejlepší linka ()

muti 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výborná časť o následkoch toho keď Morty neostane sedieť dnu, kým Rick musí opraviť vesmírny defekt. What could possibly go wrong, Rick? A Tak je Morty nie len otrávený vesmírnym hadom, ale zmení chod aj celej hadej civilizácie. fašizmus dostihne aj nič netušiaci hadí svet a hajlujúce štrkáče dokáže zastaviť už len anomália cestovania v čase ()

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak se lidově říká: "To nejlepší na konec!". Rattlestar Ricklactica není jen úžasnou parodií na terminátoří ságu a cestování časem jako takové, ihned jsem si zamiloval i scény z hadího společenství, u kterých se člověk směje i navzdory tomu, že se kromě syčení nedočká jediného slova. Takhle se tvoří vyšší level vtipu. Snad ve druhé polovině série dorazí vícero obdobných epizod. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (3)

  • Speciální kód „10-51“ pro policisty znamená „send wrecker“ („pošlete ničitele“). (kriplozoik)

Reklama

Reklama